اکنون می توانید اخبار تلویزیونی رایگان را تماشا کنید: CBS ، CNN ، MSNBC و موارد دیگر را پخش کنید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screenshot-326.png

تصویر از Ty Pendlebury/CNET

اخبار با سرگیجه ای منتشر می شود و مهمتر از همیشه آگاه ماندن است. تا زمانی که اینترنت مناسب دارید ، مجبور نیستید مشترک یک ارائه دهنده تلویزیون کابلی یا سرویس پخش مستقیم تلویزیون شوید تا آخرین پوشش خبری تلویزیون را به صورت رایگان تماشا کنید. مجموعه وسیعی از خدمات رایگان هر روز اخبار زنده را پخش می کند ، از آخرین COVID-19 تا آنچه در دنیای تجارت و سرگرمی اتفاق می افتد.

خدمات زیر ، به ترتیب حروف الفبا ارائه می شود ، شامل اخبار استاندارد به سبک پخش و کابلی و همچنین گزینه های بین المللی و تجاری است. همه این خدمات محتوا را در وب سایت های خود ارائه می دهند ، اما بسیاری نیز در دستگاه های پخش تلویزیونی (Roku ، Fire TV و Apple TV) ، تلویزیون های هوشمند و برنامه های تلفن همراه برای تلفن ها و رایانه های لوحی در دسترس هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات پخش تلویزیونی رایگان: Roku ، Sling TV ، Pluto TV و موارد دیگر

اگر از برنامه خود یک سرویس خبری استفاده نمی کنید ، دو گزینه اصلی عبارتند از Pluto TV و Sling TV Free به هر دوی اینها یک تجربه آشنا و شبیه کابل با راهنمای برنامه و محتوای درخواستی ارائه می دهند. آنها با هم بیشترین تعداد کانال خبری را دارند و از طریق سایتهای جمعی آنها و همچنین در برنامه های پخش ویدئو قابل پخش هستند (کانال Roku فقط در دستگاههای Roku در دسترس است).

خدمات خبری دیگری از جمله پادکست ها در دسترس هستند از طریق افرادی مانند Stitcher ، موسساتی مانند NPR یا تعداد زیادی ایستگاه رادیویی. و اگر گزینه های تلویزیونی زنده بیشتری می خواهید ، می توانید یک آنتن داخلی را آویزان کنید ، یک فرایند ساده که به شما امکان می دهد اخبار و برنامه های دیگر را بدون پخش کننده در منطقه خود مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین تلویزیون برای سال ۲۰۲۱

ABC News Live

 screenshot-341.png

تصویر از Ty Pendlebury/CNET

علاوه بر به روز رسانی ویروس کرونا ، وب سایت تعدادی از اخبار موضوعی دیگر را ارائه می دهد ، از جمله گزارش داو جونز و انتشار اخبار ملی.

سیستم عامل ها: iPhone و iPad (iOS) ، Android ، آمازون Fire TV ، Android TV ، Apple TV ، Roku ، Windows ، Xbox ، Apple Watch ، Kindle Fire

خدمات تلویزیون رایگان: Sling TV Free ، Roku Channel

Al Jazeera

 Al Jazeera

تصویر از Ty Pendlebury/CNET

علی رغم تعطیلی دفتر خود در ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ ، هنوز می توان شبکه الجزیره انگلیسی را به صورت آنلاین تماشا کرد. این سرویس اخبار جهانی را با تمرکز بر خاورمیانه ارائه می دهد و درگیری ها در افغانستان و کروناویروس در ایالات متحده و اروپا را پوشش می دهد.

بسترهای نرم افزاری: iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Android TV ، Apple TV ، Roku ، Xbox

بلومبرگ

سرویس اخبار مالی ، که توسط مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک راه اندازی گردیده است ، هر روز پخش زنده رایگان را ارائه می دهد از طریق وب سایت خود و همچنین در Pluto TV.

خدمات تلویزیونی رایگان: Pluto TV

CBSN

 cbsn-policia-youtube-campus

CBSN

CBSN بازوی ۲۴ ساعته CBS News رایگان است و در انواع سیستم عامل های مختلف در دسترس است. این سرویس همچنین در نسخه های محلی برای هفت بازار پخش می شود: Bay Area ، بوستون ، دنور ، LA ، مینه سوتا ، نیویورک و فیلادلفیا.

سیستم عامل ها: iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Android TV ، Apple TV ، Roku ، Xbox ، PlayStation

خدمات تلویزیونی رایگان: Pluto TV

Cheddar

 screenshot-331. png

تصویر: Ty Pendlebury/CNET

چند سالی آشفته در بازار سهام گذشت ، و اگر می خواهید به روز باشید ، سایت تجاری Cheddar جریانهای رایگان را در بسیاری از سیستم عامل ها ارائه می دهد. این سرویس سه ساعت محتوای رایگان در روز ارائه می دهد.

سیستم عامل: iOS ، Android ، Apple TV ، Roku

خدمات تلویزیونی رایگان: Sling TV ، Pluto TV ، Roku Channel

CNN

CNN ، همراه با Fox News ، یکی از بزرگترین سرویس های خبری کابلی ۲۴ ساعته است و بهترین راه برای تماشای آن در حال حاضر از طریق پلوتو تی وی است. برای تماشای CNN به اشتراک کابلی نیاز دارید ، اما از طریق برنامه CNNgo که حداکثر ۱۰ دقیقه پخش زنده رایگان دارد ، قابل دسترسی است.

سیستم عامل ها: iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Android TV ، Apple TV ، Roku

خدمات تلویزیونی رایگان: Pluto TV

ET Live

 screenshot-335.png [19659046] screenshot-335.png

تصویر از Ty Pendlebury/CNET

اگر می خواهید جنبه روشن تری از اخبار داشته باشید ، ET Live یک حواس پرتی استقبال کننده از رویدادهای جهان است.

سیستم عامل ها: iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Roku

خدمات تلویزیونی رایگان: Pluto TV

NBC News Now

NBC News Now ارائه می دهد ” آخرین اخبار و اخبار فوری در مورد اخبار جهان و اخبار ایالات متحده “و همچنین شامل طیف گسترده ای از برنامه های سرگرمی و سبک زندگی است. این دستگاه در طیف وسیعی از دستگاه ها قابل مشاهده است.

سیستم عامل ها: iOS ، Android ، Amazon Fire TV ، Android TV ، Apple TV ، Roku

خدمات تلویزیونی رایگان: Pluto TV

Newsy

 screenshot-328.png

تصویر از Ty Pendlebury/CNET

Newsy یک سرویس خبری جریان است که برای هزاره ها و Gen Xers هدف قرار گرفته است. همچنین از تعداد مناسبی از پلتفرم ها پشتیبانی می کند.

بسترهای نرم افزاری: Android ، iOS ، Roku

خدمات تلویزیونی رایگان: کانال Roku ، Pluto TV

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت