در حال حاضر یک نسل اول Google Nest Hub را با ۶۰ دلار خریداری کنید (۳۰ دلار صرفه جویی کنید)

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 google-nest-hub-2nd-gen-3

کریس مونرو/CNET

Nest Hub Google یکی از صفحه نمایش های هوشمند برتر ما است و می توانید یکی از آنها را با ارزان ترین قیمت با اولین نسل Nest Hub به قیمت ۶۰ دلار در Best Buy به فروش برسانید. در حالی که این قیمت بسیار پایین نیست ، ۳۰ دلار از قیمت معمولی و ۴۰ دلار کامل ارزان تر از مدل به روز گردیده (نسل دوم) است.

صفحه نمایش هوشمند ابتدا به عنوان Google Home Hub راه اندازی گردید و به قیمت ۱۴۹ دلار فروخته گردید. تغییر نام و برخی از به روزرسانی ها به آن داده گردیده است و اکنون با قیمتی در حدود ۱۰۰ دلار به فروش می رسد. اگر از خود می پرسید که Hub جدیدتر چه کاری انجام می دهد ، اما این یک کل نیست ، اما تشخیص خواب برجسته ترین ویژگی است. شما می توانید در مورد Hub نسل دوم اینجا بیشتر بخوانید و خودتان تصمیم بگیرید که آیا ارزش ۴۰ دلار اضافی را دارد یا خیر. اولین بار به بازار آمد و دوباره اواخر سال گذشته. او هنوز دوست دارد که “پاسخگو باگردید و در ترکیب با دستیار Google خوب کار می کند ، خواه از دستور غذا کمک بگیرید یا آنچه در تقویم شما است را بررسی کنید. تصاویر و فیلم ها به لطف حسگر نور محیطی بسیار واضح به نظر می رسند. روشنایی و گرمای صفحه را متناسب با اتاق تنظیم می کند. همچنین ، صفحه کنترل پنل ، سازماندهی و کنترل دستگاه های خانه هوشمند شما را آسان می کند. ”

دوربینی وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید از آن برای مکالمه تصویری همانطور که می توانید در Amazon Echo Show 5 استفاده کنید. اما این ممکن است آن را برای میز خواب شما مناسب تر کند. برای مطالعه بیشتر ، CNET Google Nest Hub را بخوانید و در حالی که ۳۰ دلار تخفیف دارد ، یکی را از بین ببرید.

بیشتر بخوانید: ۹ مورد اول که باید با Google Home Hub خود انجام دهید

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Google Home Hub به من نحوه آرایش خود را آموزش داد۲:۳۸

اولین بار در اوایل سال جاری منتشر گردید. با جزئیات جدید معامله به روز گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت