ایلان ماسک آخرین به روز رسانی نرم افزار تسلا FSD را “عالی” نمی داند

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ماسک گفت که تیم ها سخت در حال تلاش برای بهبود آن هستند.


Maja Hitij/گتی ایماژ

بعد از اینکه بتا ۹ Full Self-Driving Tesla قادر به انجام چه کاری است ، به نظر می رسد ایلان ماسک مدیرعامل شرکت احساسات برخی از مالکان را به اشتراک می گذارد که جدیدترین نرم افزار دقیقاً آن چیزی را که باید انجام نمی دهد. ماسک در توییتی که روز دوشنبه منتشر کرد ، گفت FSD بتا ۹٫۲ “در واقع عالی نیست.” مدیرعامل هیچ قسمت خاصی از به روزرسانی را که فکر می کند نیاز به توجه دارد ، بیان نکرد ، اما فیلم های گذشته نشان می دهد که سیستم در بهترین حالت هنوز مخلوط گردیده است. برای بهبود هرچه سریعتر تجمع می کند.

ما در حال تلاش برای داشتن یک پشته برای هر دو بزرگراه و خیابانهای شهر هستیم ، اما این امر نیاز به بازآموزی گسترده NN دارد.

– ایلان ماسک (elonmusk) 23 آگوست ۲۰۲۱

اگرچه ماسک اعتراف کرد نرم افزار در جایی نیست که باید باگردید ، مشخص نیست چه زمانی ممکن است به روزرسانی برای رفع برخی از مشکلات بیاید. مدیرعامل گفت که خلبان خودکار و تیم های هوش مصنوعی “در سریع ترین زمان ممکن” کار می کنند و افزود که این شرکت می خواهد یک پشته واحد برای بزرگراه ها و خیابان های شهر ببیند. این “نیاز به بازآموزی گسترده NN دارد” ، با اشاره به شبکه عصبی تسلا.

نظرات او به دنبال دو اتفاق مهم در جهان تسلا می باگردید. در درجه اول ، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها تحقیقات رسمی را در مورد خودروهای تسلا که از خلبان خودکار استفاده می کردند و برخورد با خودروهای اضطراری آغاز کرد. تسلا همچنین روز AI خود را برگزار کرد و عضلات تکنولوژیکی خود را در اطراف سیستم های مختلف و آینده خم کرد. با این وجود ، بتای کامل رانندگی خودکار ، که یک گزینه ۱۰۰۰۰ دلاری است ، یک اتومبیل مستقل نیست . تسلا و سایرین که برای خودمختاری کامل تلاش می کنند هنوز راه طولانی در پیش دارند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت