مدیر عامل می گوید که Airbnb می تواند ۲۰۰۰۰ مهاجر افغان را در سراسر جهان به صورت رایگان در خود جای دهد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 airbnb-logo-phone-6818

آنجلا لنگ/CNET

برایان چسکی ، مدیرعامل شرکت ایربنب ، اسکان ۲۰۰۰۰ مهاجر افغان در سراسر جهان را در املاک ذکر گردیده در بستر خود آغاز می کند. در یک سری توییت های ، چسکی گفت که هزینه این اقامت موقت را که توسط Airbnb.org ، بازوی غیرانتفاعی آن و همچنین سایر سازمان های شریک و کمک کننده سازماندهی می شود ، پرداخت خواهد کرد.

از زمانی که نیروهای طالبان کنترل افغانستان را در دست گرفتند در اوایل ماه جاری ، هزاران نفر از اتباع خارجی و شهروندان افغان به گردیدت در تلاش برای خروج از کشور بودند . روز دوشنبه ، جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که ایالات متحده بیش از ۳۷۰۰۰ نفر را از ۱۴ آگوست تخلیه کرده است ، از جمله شهروندان آمریکایی ، متحدان افغان و افغان هایی که در معرض آزار و خشونت هستند.

همچنین ببینید: بحران در افغانستان: چگونه می توان به پناهندگان و خانواده های آنها کمک کرد

روز سه شنبه ، چسکی از افراد مایل به میزبانی یک خانواده پناهنده خواست تا با آنها تماس بگیرند ، و از رهبران تجاری خواست حمایت خود را افزایش دهند.

“به عنوان ده ها هزار نفر مهاجران افغان در سراسر جهان مستقر می شوند ، جایی که اقامت می کنند اولین فصل زندگی جدید آنها خواهد بود. ” “برای این ۲۰،۰۰۰ پناهنده ، امیدوارم جامعه Airbnb نه تنها مکانی امن برای استراحت و شروع مجدد ، بلکه همچنین استقبال گرم از خانه را برای آنها فراهم کند.”

Airbnb برنامه اضطراری خانه های باز خود را در سال ۲۰۱۲ آغاز کرد ، جایی که میزبانانی که از خدمات اجاره کوتاه مدت برخوردارند می توانند در مواقع ضروری خانه های خود را به صورت رایگان برای مردم باز کنند. شرکت بعداً آن برنامه را با تلاش دیگری برای ارائه مسکن موقت به پاسخ دهندگان COVID-19 ادغام کرد و Airbnb.org را ایجاد کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت