سواری بعدی شما در Lyft می تواند در یک هات داگ غول پیکر روی چرخ باشد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 wienermobile

این یک نگاه خوشمزه است.


اسکار مایر

خب ، این کار را انجام داد. اسکار مایر و لیفت با یکدیگر متحد می شوند تا به سواران در وینرموبیل ، یک هات داگ ۲۷ فوت (۸٫۲ متر) روی چرخ سفر کنند. اما این فقط برای سه روز و فقط در چهار شهر است ، بنابراین بهتر است امیدوار باشید که دچار سوختگی نشوید. آنجلس ، آتلانتا و شیکاگو می توانند از نمایش Wienermobile به عنوان وسیله نقلیه خود شگفت زده شوند. تأکید بر “می تواند” ، زیرا Wienermobiles کافی برای همه برای گردش وجود ندارد. اما کسانی که خوش شانس هستند نه تنها سوار ماشین رایگان می شوند ، بلکه موسیقی ، چراغ های نئون ، ماسک رایگان ، سوت های وینی را نیز دریافت می کنند.

مطمئناً همه اینها تبلیغات بزرگی برای دو شرکت است ، اما صادقانه بگویم ، Wienermobile به نظر می رسد یک راه سرگرم کننده برای بدست آوردن هر کجا که می روی مگر اینکه برای یک مهمانی شام گیاهخواری باگردید.

شرکت گوشت اسکار مایر مالک شش دستگاه از Wienermobiles است. در سال ۲۰۲۰ ، یکی از آنها خبر داد هنگامی که توسط کلانتر شهرستان واوکشا در ویسکانسین به دلیل عدم پیروی از قانون Move Over آن ایالت ، اعلام گردید. آن راننده بیچاره احتمالاً کباب گردیده است.

Wienermobile در سال ۱۹۳۶ برای حمل سخنگوی شرکت اختراع گردید ، اگرچه اولین نسخه آن تنها ۱۳ فوت (۳٫۹ متر) طول داشت. این مفهوم در طول سالها بهبود یافته و اصلاح گردیده است و علاوه بر شش وینرموبیل ، اکنون یک WienerDrone نیز وجود دارد. هواپیمای بدون سرنشین و هات داگ حامل ؛ و یک وینر سیکل سه چرخ.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت