این ردیاب Tile Slim تا ۱۵ دلار قیمت دارد و به شما در یافتن موارد شما کمک می کند

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tile-slim.png

کاشی

من همه چیز را گم کرده ام: تلفن ، کیف پول ، کلیدهایم – حتی سگ دوستم یکبار. در حالی که ما سرانجام نارگیل را پیدا کردیم ، برخی از چیزهای دیگر هرگز آن را برنگرداندند ، اما سال ۲۰۲۱ است و ضمانت هایی برای همه ما مغزهای پراکنده وجود دارد. اگر بازنده دائمی همه چیز هستید ، باید یکی از این ردیاب های Tile Slim را در حالی که با قیمت کمتر از ۱۴٫۴۹ دلار به علاوه حمل و نقل رایگان به فروش می رسد ، خریداری کنید. ردیاب لاغر مناسب است تا به قسمتی از کیف پول یا پشت قاب گوشی بچرخید. در حال حاضر به قیمت ۱۷ دلار در آمازون و ۲۵ دلار در وب سایت تایل به فروش می رسد.

نصب کاشی ساده است و از طریق یک حلقه (در صورت از دست دادن داخلی عالی است) به شما اطلاع می دهد یا به شما نشان می دهد آخرین جایی که آن را داشتید اگر در اطراف خانه نیست. توجه داشته باشید که این مدل برای کلیدها ایده آل نیست زیرا سوراخی برای جا کلید وجود ندارد اما شما می توانید این کاشی را با یک چسب به رایانه ، رایانه لوحی یا دستگاه دیگری وصل کنید (جداگانه فروخته می شود). و بر خلاف AirTag های مشابه اپل ، Tile Slim بیشتر با کیف پول سازگار است (پیاز کمتری دارد). همچنین با گوشی های اندرویدی کاملاً سازگار است.

اگر به دنبال بیش از یک ردیاب کاشی هستید ، ما چهار بسته Tile Slims به قیمت ۴۸ دلار در Walmart پیدا کردیم ، که در مقایسه با خرید چهار عدد از Daily Steals ، چند دلار صرفه جویی می کند.

ببینید. ما شما را گرفتیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت