Waymo برنامه شاتل Trusted Tester را در سان فرانسیسکو راه اندازی می کند

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر خوش شانس هستید و ساکن سانفرانسیسکو هستید ، ممکن است به زودی در یکی از این دوچرخه سواری مستقل داشته باشید.


Waymo

Waymo اخیراً از این فرصت استفاده کرد و با انتشار تصاویری از آنچه نسل پنجم Driver AI هنگام حرکت در یک جاده عمومی می بیند ، اندکی خودنمایی کرد . به نظر می رسد که این تصاویر فقط مقدمه ای برای اعلام روز سه شنبه بود که Waymo خدمات شاتل خود را در سانفرانسیسکو ارائه می دهد ، اما همه نمی توانند از آن استفاده کنند.

اگر برای همه نیست ، پس برای چه کسانی مناسب است؟ در حال حاضر ، برای اعضای برنامه Waymo One Trusted Tester است ، که برای تعداد محدودی از افراد باز است ، اما هر کسی می تواند از روز چهارشنبه از طریق برنامه Waymo ثبت نام کند. سرویس شاتل در هر نقطه از منطقه خدمات Waymo's SF در دسترس خواهد بود و برخلاف سرویس شاتل Waymo One در فینیکس ، این یک راننده ایمنی پشت فرمان خواهد داشت.

این سرویس بیشتر از SUV های برقی جگوار I-Pace ویژه تغییر یافته Waymo ، مجهز به نسل پنجم Waymo Driver AI استفاده می کند. علاوه بر I-Paces ، Waymo وسایل نقلیه قابل حمل با ویلچر را نصب می کند-احتمالاً ون های Pacifica ، مانند وسایل نقلیه مورد استفاده در آریزونا-تا افراد با هر سطح تحرکی بتوانند در برنامه آزمایش شرکت کنند.

Waymo hasn ' زمان بندی مشخص گردیده است که این مرحله آزمایش چقدر طول خواهد کشید یا اینکه آیا در نهایت قصد دارد سرویس شاتل را برای هر کسی در منطقه با برنامه ای مانند Phoenix باز کند. ما گمان می کنیم که با توجه به پیچیدگی جغرافیایی و زیرساخت های سانفرانسیسکو و مقررات گردیدیدتری که کالیفرنیا برای خودروهای خودران وضع کرده است ، مدتی طول خواهد کشید.

 http://www.cnet.com/ [[19659010] http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

سوار گردیدن در خیابان های عمومی در Waymo One۶:۰۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت