سرنوشت ۲: در ماه فوریه با ملکه جادوگران آشنا شوید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ساواتون برای نگهبانان آماده است.

ساوااتون برای نگهبانان آماده است.


بانجی

Destiny 2: The Witch Queen 22 فوریه منتشر می شود و محتوای جدید زیادی برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

بانجی روز سه شنبه اولین پخش از بازی The Witch Queen را به بازیکنان Destiny 2 داد. داستان طولانی بازی با روبرو گردیدن نگهبانان با ساواتون ، خدای کندو که از همان ابتدا برای برخی از رویدادهای بازی ، تار و مار می کگردید ، ادامه می یابد.

بازیکنان باید با ساواتون در دنیای تاج و تخت خود بجنگند ، که از جهان های جیبی پر گردیده از نگهبانان کندو تشکیل گردیده است. برای کمک به مبارزه ، یک سلاح انرژی جدید به نام The Glaive وجود دارد که اولین سلاح غوغایی Destiny است و تنها با استفاده از سیستم جدید صنایع دستی همراه با توسعه قابل ساخت است.

بازیکنانی که خواهان چالش هستند می توانند تصمیم بگیرند که در سختی افسانه ای کمپینی را انجام دهند ، همچنین در The Witch Queen نیز حضور خواهند داشت. دشمنان بیشتر ضربه می زنند و تعداد محدودی از بازماندگان در ماموریت ها وجود خواهد داشت. به نوبه خود ، پاداش انجام ماموریت ها در Legendary بیشتر است.

قبل از اکران ملکه جادوگران ، بانجی فصل گمگردیده در سرنوشت ۲ را آغاز کرد. این پیش درآمد برای گسترش بعدی محتوای بیشتری را برای پر کردن فاصله خواهد داشت. این بازی از سه شنبه شروع می شود و تا ۲۲ فوریه ، یعنی زمانی که The Witch Queen راه اندازی می شود ، ادامه خواهد داشت. بانجی همچنین بازی متقابل را اضافه کرد تا به بازیکنان اجازه دهد در سراسر سیستم عامل ها با یکدیگر همکاری کنند.

محتوای Destiny 2 به همین جا ختم نمی شود. بانجی در دسامبر سی امین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. نه تنها رویدادهای جدید و سیاه چال وجود دارد ، بلکه توسعه دهنده نیز نمادین ترین سلاح خود را از Destiny اصلی ، Gjallarhorn ، باز می گرداند.

Destiny 2: The Witch Queen برای پیش سفارش از سه شنبه با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس است. این افزونه بر روی کنسول های PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series در دسترس خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت