اگر در تماس ویدیویی خود باعث ایجاد پژواک شده اید ، Google Meet به شما هشدار می دهد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اعلان جدید در Google Meet به شما هگردیدار می دهد اگر دستگاه شما باعث ایجاد پژواک در تماس می شود.


Google

تماس های ویدئویی برای خانواده ها و همکاران که سعی در برقراری ارتباط در شرایط همه گیر دارند ، کرایه استاندارد گردیده است و پژواک ها یک تحریک بسیار آشنا است که با قلمرو همراه است. در حال حاضر گوگل در صورت تماس با Google Meet یک اعلان هگردیدار نقطه قرمز اضافه می کند در صورتی که اکو را تشخیص دهد و شک کند دستگاه شما مقصر است. باعث ایجاد پژواک می شود. “وبلاگ گوگل با اعلام این ویژگی می گوید: “اکنون ، هنگامی که یک اکو قابل توجه از سیستم شما را تشخیص دادیم که ممکن است توسط سایر شرکت کنندگان در تماس با یک نقطه قرمز روی دکمه گزینه های بیشتر ، به همراه یک اعلان متن ، شنیده شود ، به شما اطلاع خواهیم داد.”

روی آن اعلان متنی کلیک کنید و به مرکز راهنمایی Google Meet منتقل می شوید ، جایی که نکاتی را در مورد چگونگی حذف و جلوگیری از این پژواک های مزاحم خواهید یافت.

معمولاً وقتی میکروفون روی تلفن شما ایجاد می شود. دستگاه خروجی صدا را از بلندگوهای شما می گیرد و مجدداً آن را در کل تماس پخش می کند ، بهترین گزینه شما برای از بین بردن اکو معمولاً گرفتن مجموعه ای از هدفون است. همچنین می توانید صدای بلندگوی خود را پایین بیاورید یا هر زمان که صحبت نمی کنید خود را خفه کنید.

انتظار می رود هگردیدارهای اکو گوگل طی دو هفته آینده به کاربران Google Meet ارسال شود. مراقب آن نقطه قرمز باشید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت