Xbox Cloud Gaming در فصل تعطیلات به نسل بعدی و آخرین نسل کنسول ها می آید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 cloudgaming2

پیدا کردن یک کنسول بازی نسل بعدی این روزها بسیار دشوار است ، اما اگر در درجه اول بازی هایی را بر روی Xbox انجام می دهید ، ممکن است نیازی به ارتقاء سریع برنامه ریزی خود نداشته باشید. مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که سرویس Xbox Cloud Gaming آن در فصل تعطیلات بر روی کنسول های Xbox در دسترس خواهد بود و این باعث می شود که مشترکین GamePass Ultimate برخی از بازیهای Xbox Series X را با سخت افزارهای قدیمی تر بازی کنند.

خود این سرویس جدید نیست. پروژه بازی ابری مایکروسافت برای استفاده در رایانه مدتی در دسترس بوده است و اخیراً به همه کاربران iPhone و iPad گسترش یافته است . این دسترسی برای گیمرهایی که می خواهند راهی آسان برای بازی بازی های مبتنی بر ابر در تلویزیون خود داشته باشند بسیار خوب اما محدود کننده است. از نظر مشخصات دموگرافیک ، توسعه کنسول می تواند تغییر دهنده بازی باگردید. تحویل در روزهای هفته.

در زمان راه اندازی ، Xbox Cloud Gaming از بیش از ۱۰۰ عنوان پخش کنسول پشتیبانی می کند و مایکروسافت می گوید که سرویس بازی ابری در نهایت دارای انحصاری Xbox Series X مانند Microsoft Flight Simulator و The Medium برای کنسول نسل آخر خواهد بود کاربران.

بازیکنانی که در برنامه Xbox Insider ثبت نام کرده اند پاییز امسال فرصتی خواهند داشت تا Xbox Cloud را روی کنسول ها امتحان کنند ، و انتظار می رود که در فصل تعطیلات ۲۰۲۱ عرضه کامل شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت