فضانورد ناسا مشکل پزشکی را که راهپیمایی فضایی ISS را به تعویق انداخت فاش کرد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فضانورد ناسا ، مارک ونده هی ، در ۱۷ آگوست ، بررسی وضعیت مناسب لباس فضایی را انجام می دهد. پیاده روی فضایی او در ۲۴ آگوست به دلیل یک مشکل جزئی پزشکی به تعویق افتاد.


ناسا

فضانورد ناسا مارک ونده هی و آکیهیکو هوشیده از آژانس فضایی JAXA ژاپن قرار بود روز سه شنبه برای پیاده روی فضایی خود را آماده کرده و به خارج از ایستگاه فضایی بین المللی بروند. این اتفاق نمی افتد به دلیل یک مشکل جزئی پزشکی که مربوط به Vande Hei است. ناسا گفت که این یک مورد اضطراری نیست. روز سه شنبه ، ونده هی در توییتر خود از همه به خاطر نگرانی خود تشکر کرد. او نوشت: “من عصبی فشرده در گردن دارم که باعث گردید برنامه راهپیمایی فضایی امروز را دوباره برنامه ریزی کنیم.”

Vande Hei و Hoshide در حال آماده سازی برای راهپیمایی فضایی تقریباً هفت ساعته بودند که برای آماده سازی ایستگاه برای نصب یک مجموعه خورشیدی جدید .

“راهپیمایی فضایی به زمان حساس نیست و اعضای خدمه به کار و فعالیتهای دیگر ایستگاه ادامه می دهند.” این آژانس در حال بررسی برنامه ریزی مجدد این کار برای پرتاب فضاپیمای باری SpaceX در ۲۸ آگوست و پس از برخی پیاده روی های فضایی روسیه است.

ونده هی یک کهنه سرباز ISS و راهپیمایی فضایی است که قبلا در ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ مدتی را در ایستگاه گذرانده بود. مأموریت ماه.

ISS اخیراً پس از استقبال از یک واحد آزمایشگاهی جدید روسی که به طور موقت ایستگاه را از جهت خارج کرد ، هیجان خود را مشاهده کرد. همچنین قرار بود میزبان یک پرواز آزمایشی بوئینگ استارلاینر باگردید ، اما آن پرتاب به دلیل مشکلات فنی به عقب رانده گردید . ناسا و تیم های خدماتی و زمینی ISS باید با شرایط غیر منتظره سازگار باشند ، بنابراین تاخیر در راهپیمایی یک مسئله نسبتاً جزئی است.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی مطلع شوید. سال حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت