۲۰۲۲ مزدا MX-30 EV با قیمت ۳۴،۶۴۵ دلار

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2022 مزدا MX-30

چه جالب.


مزدا

مزدا قیمت ۲۰۲۲ MX-30 EV را در روز سه شنبه ، قبل از فروش کراس اوور در پاییز امسال اعلام کرد. در ابتدا فقط به ساکنان کالیفرنیا محدود می گردید ، اولین خودروی مزدا از ۳۴،۶۴۵ دلار شروع می شود که هزینه آن ۱۷۱۷ دلار است.

پایه MX-30 دارای فناوری های ایمنی فعال مانند نظارت بر نقطه کور ، سازگار با سرعت کامل است. کروز کنترل ، هگردیدار ترافیک عقب ، هگردیدار خروج از خط ، راهنمای حفظ خط و موارد دیگر. در داخل ، MX-30 دارای صندلی های جلو گرم شو ، سانروف قدرتمند و نمایشگر سرگرمی مرکزی ۸٫۸ اینچی با Apple CarPlay و اندروید اتو است. در خارج ، مدل اصلی MX-30 بر روی چرخ های ۱۸ اینچی سوار می شود و تنها در سه رنگ خاکستری و مشکی موجود است. این سطح تر و تمیزتر ویژگی های زیبایی مانند هگردیدار عبور از جلو ، تنظیمات صوتی Bose با ۱۲ بلندگو ، فرمان گرم گردیده و سیستم دوربین ۳۶۰ درجه را اضافه می کند. شما هنوز هم چرخ های ۱۸ اینچی دارید ، اما Premium Plus MX-30s با سه رنگ متفاوت دو رنگ موجود است ، سقف خاکستری تیره و ستون D نقره ای را با رنگهای چند متال خاکستری ، سرامیکی متالیک یا رنگ قرمز روح ترکیب می کند.

هر MX-30 از یک باتری ۳۵٫۵ کیلووات ساعت و یک موتور الکتریکی در محور جلو استفاده می کند که ۱۴۳ اسب بخار قدرت و ۲۰۰ پوند فوت گشتاور دارد. مزدا مجموع برد رانندگی را تنها ۱۰۰ مایل تخمین می زند و MX-30 را به عنوان یکی از کم بردترین خودروهای برقی موجود در ایالات متحده معرفی می کند ، هرچند نسخه پلاگین هیبریدی با افزایش برد دورانی به زودی در دسترس خواهد بود. به مزدا می گوید وقتی به شارژر سریع ۵۰ کیلوواتی Level 3 DC متصل می شود ، می توان باتری MX-30 را در ۳۶ دقیقه تا ۸۰ درصد شارژ کرد.

با توجه به محدوده و قدرت کم ، نزدیکترین رقیب MX-30 مینی کوپر -ما اخیراً از مینی کوپر SE در ناوگان آزمایشی بلند مدت خود استقبال کردیم . این که آیا وضعیت خودروی شهری MX-30 برای خریداران EV کافی خواهد بود یا خیر ، هنوز مشخص نیست ، اما صرف نظر از آن ، ما مشتاقانه منتظر اولین رانندگی خود در این مزدا کوچک جالب در ماه های آینده هستیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت