گزارش می گوید Acura NSX احتمالاً به عنوان یک EV برمی گردد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

نوع S خروجی NSX را به ۶۰۰ اسب بخار افزایش می دهد.


Acura

جدید Type S پایان خط NSX فعلی Acura را نشان می دهد ، اما این آخرین خداحافظی برای این سوپراسپرت نیست. جان ایکدا ، معاون رئیس Acura در گفتگو با The Drive در هفته اتومبیل مونتری در اوایل این ماه تأیید کرد که NSX باز خواهد گشت. حتی بهتر ، احتمال خوبی وجود دارد که برقی باگردید.

“اگر متوجه گردیدید ، وقتی چیزی می خواهیم بگوییم NSX می سازیم ،” ایکدا به The Drive گفت. “نسل اول گاز بود. نسل دوم ترکیبی بود. یکی دیگر نیز وجود خواهد داشت.”

در حالی که ایکدا به صراحت نمی گوید NSX بعدی یک EV خواهد بود ، وقتی از او خواسته گردید ، The Drive خاطرنشان کرد که “با یک پاسخ لبخند زد و از اظهارنظر بیشتر خودداری کرد. “

” در نقطه ای از آینده ، ما تصمیم خواهیم گرفت که زمان ایجاد وسیله نقلیه ای است که محدودیت ها را پشت سر بگذارد و آنچه را که ما می توانیم در نهایت انجام دهیم ، در بر گیرد. ” بیانیه. “این نقشی برای NSX است.”

آکورا به عنوان یک آهنگ قو برای ابرخودرو فعلی ، NSX Type S را ایجاد کرد. NSX Type S با قیمت ۱۷۱،۴۹۵ دلار (شامل مقصد) و محدود به ۳۵۰ دستگاه در سراسر جهان ، ۶۰۰ اسب بخار قدرت ، ۴۹۲ پوند فوت گشتاور تولید می کند و دارای چند پیشرانه و شاسی دیگر است. همچنین بسیار عجیب به نظر می رسد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت