۲۰۲۲ Subaru WRX در ۱۰ سپتامبر رونمایی خواهد شد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

قرمز؟ Psh World Rally Blue را به ما بدهید.


سوبارو

یک سوبارو WRX جدید در افق است و قبل از اینکه بدانید اینجا خواهد بود. سوبارو روز سه شنبه تأیید کرد که WRX 2022 در ۱۰ سپتامبر به استقبال جهان می رود ، اگرچه در ابتدا قرار بود در ۱۹ آگوست در نمایشگاه اتومبیل نیویورک که اکنون لغو گردیده است

رونمایی شود.

WRX 2022 پلت فرم خود را با سدان Impreza فعلی به اشتراک بگذارید و شبیه واگن Levorg است که در نمایشگاه اتومبیل توکیو ۲۰۱۹ به نمایش درآمد. به هر حال امید خود را برای WRX پنج درب از دست ندهید. ما هیچ دلیلی نداریم که سوبارو چیزی غیر از بدنه سدان چهار در ارائه دهد.

انتظار استاندارد چهار چرخ محرک ، گیربکس دستی (با اتوماتیک اختیاری) و توربو چهار قدرت به انتظار می رود WRX نسخه ای از ۲٫۴ لیتر توربو تخت ۴ را در Ascent ، Legacy و Outback استفاده کند. در این خودروها ، موتور ۲٫۴ لیتری ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۲۷۷ پوند فوت گشتاور تولید می کند. در همین حال ، ۲٫۰ لیتری Flat-4 WRX فعلی ۲۶۸ اسب بخار قدرت و ۲۵۸ پوند فوت دارد.

از آنجا که WRX 2022 در ماه سپتامبر آغاز به کار می کند ، احتمال خوبی وجود دارد که قبل از پایان فروش به فروش برسد. سال البته ، این بدان معناست که WRX STI بال بالدار قریب الوقوع است ، و ما برای آن نیز بسیار مشتاق هستیم. دوبار در هفته به صندوق ورودی شما ارسال می شود. این داستان برای بازتاب این اطلاعات به روز گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت