مدیرعامل OnlyFans در مورد دلیل ممنوعیت ورود پورن به سایت: “پاسخ کوتاه بانک ها است”

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 01-onlyfans.png

رابرت رودریگز/CNET

پس از مواجه گردیدن با انتقادات ناشی از تصمیم اخیر برنامه برای ممنوعیت محتوای جنسی در اکتبر ، مدیر عامل OnlyFans تیم استوکلی برای تغییر سیاست بانک ها را نشانه گرفت.

استوکلی در مصاحبه ای با فایننشال تایمز که روز سه شنبه منتشر گردید ، تعداد انگشت شماری از بانک ها را برای رفتار “ناعادلانه” مشخص کرد و گفت که پرداخت “به سازندگان ما را دشوار می کند.”

“تغییر در سیاست ، ما چاره ای نداشتیم – پاسخ کوتاه بانک ها است.” استوکلی در مورد اقدام برای ممنوعیت پورنوگرافی از OnlyFans به رسانه گفت. به گفته فایننشال تایمز ، “استوکلی” اضافه کرد که “به طور مطلق” از بازگشت پورنو به عنوان محیط بانکی تغییر می کند. ”

هفته گذشته ، سایت پخش زنده لندن گفت که از ۱ اکتبر ممنوعیت محتوای جنسی جنسی را آغاز می کند. استانداردهای جدید همچنان برهنگی را مجاز می دانند ، به شرطی که سازندگان مطابق با سیاست استفاده قابل قبول سایت پست کنند.

“در سخنگوی OnlyFans روز پنجشنبه به CNET گفت.

در سال ۲۰۱۶ تأسیس گردید. OnlyFans بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر و ۲ میلیون سازنده در سراسر جهان دارد. با این حال ، گزارشات اخیر نشان می دهد که موقعیت سایت به عنوان یک مقصد محبوب برای محتوای آماتور بزرگسالان ، جذب سرمایه گذاران را دشوار کرده است.

این ممنوعیت تنها چند روز پس از آن آغاز گردید که OnlyFans اقدام تبلیغاتی برای نسخه برهنه برنامه آن را آغاز کرد. این سایت در حال آماده سازی است تا بازاری فراتر از پایگاه ثابت جستجوگران پورنوگرافی را تصاحب کند و خود را به عنوان یک پلت فرم دیگر آنلاین برای تولیدکنندگان محتوا ، شبیه به Patreon ، معرفی کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت