بازی Forza Horizon 5 در پیش نمایش گیم پلی Gamescom 2021 تحت تأثیر قرار گرفت

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 forzahorizon5-keyart-horiz-rgb-final

Forza Horizon 5 مرسدس AMG One و Ford Bronco Badlands را روی جلد خود قرار می دهد.


Playground Games ، Microsoft Studios

Microsoft Studios و Playground Games این هفته نگاهی دیگر به Forza Horizon 5 در Gamescom 2021 انداخت. گیم پلی پیش نمایش شامل ماموریت “ویترین” افتتاحیه ای است که بازیکنان هنگام شروع بازی Horizon 5 برای اولین بار تجربه خواهند کرد. سری Forza تا حدودی به دلیل ایجاد لحن حماسی در سکانس های مقدماتی خود مشهور است و به نظر می رسد Horizon 5 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. ، همتای مسابقه ای بازی مایکروسافت استودیو و عناوین سیم کارت های جدی تر Forza Motorsport Turn 10. ما مایک براون ، مدیر خلاق Forza Horizon 5 در Playground Games ، برای جزئیات بیشتر در مورد انتظار بازیکنان از بازی فراتر از اولین مزه سرعت صحبت کردیم. حرکت هواپیما از یک هواپیمای باربری رنگارنگ به نمای خیالی بازی مکزیک. اولین سواری که ملاقات می کنیم فورد برانکو بادلندز ۲۰۲۱ است ، یکی از دو وسیله نقلیه ای که جلوه هنری Horizon 5 را می بخگردید. Bronco با چتر نجات بر فراز کوه آتشفشانی پوشیده از برف و فعال Gran Caldera-بالاترین نقطه برای بازی Forza در نقشه ای که ۵۰٪ بزرگتر از نقشه Horizon 4 در انگلستان است-قبل از فرود سریع به صحرای باجا که در آن قرار داریم. یک پیش نمایش بسیار کوتاه از مسیر خارج از بازی. اولین مأموریت ۵ در Gamescom 2021.


Microsoft Studios ، Playground Games

Horizon 5 ترکیبی وسیع از انواع بازی ها و فعالیت ها ، جدید و قدیمی ، فراتر از مسابقات نقطه به نقطه و مدار ساده ارائه می دهد. یک حالت تصادفی جدید Horizon Tour وجود دارد که ترکیبی از یک دیدار ماشین مجازی است-جایی که بازیکنان می توانند عوارض یکدیگر را بررسی کنند-با یک قهرمانی تعاونی در برابر تیمی از Drivatars ، رانندگان سری هوش مصنوعی Forza. حالت Battle Royale بازی Eliminator Horizon 4 باز می گردد و تغییراتی را نوید می دهد که آن را در نقشه جدید و بزرگتر سرگرم کننده تر می کند. همچنین بازیهای کوچک Horizon Arcade در سراسر جهان باز و مجموعه ابزارهای جدید EventLab وجود دارد که به بازیکنان اجازه می دهد رویدادهای سفارشی ایجاد و به اشتراک بگذارند. EventLab وعده می دهد که با اسکریپت نویسی و سفارشی سازی قوانین بازی به طرز شگفت انگیزی قوی خواهد بود که باید آن را فراتر از ایجاد آهنگ های سفارشی قرار دهد.

 forzahorizon5-gamescom-02-16x9-wm

رانندگی چه در جاده و چه در خارج ، جزء کلیدی Forza Horizon 5 است ، اما این همیشه به معنای مسابقه نیست ، به طور خاص.


Microsoft Studios، Playground Games

براون می گوید: “Forza Horizon 5 یک بازی رانندگی در جهان باز است.” “بسیاری از کارهایی که در بازی انجام می دهید مسابقه ای خواهد بود ، اما در عین حال ، اگر واقعاً نمی خواستید یک مسابقه انجام دهید ، مشکلی نیست. من فکر می کنم احتمالاً باید یک رویداد ویترین را در شروع کار انجام دهید ، اما پس از آن اگر نمی خواهید مسابقه دیگری انجام دهید ، می توانید در کل بازی بازی کنید و این کاملاً خوب خواهد بود. بازی در این زمینه از شما پشتیبانی می کند. شما می توانید با کاوش در جهان پیشرفت کنید ، و در حرکات نمایشی شرکت کنید. ، از طریق داستانهای Horizon از طریق یافتن همه تخته های پاداش ؛ هزاران راه مختلف وجود دارد که از طریق آنها می توانید بازی خود را بدون نیاز به مسابقه پیشرفت دهید. “

وسیله بعدی که به دنباله می رود شورولت کوروت استینگری ۲۰۲۰ ، که برای کمی رانندگی در جاده به زمین می آید. در این بخش ، من یکی از شرایط آب و هوایی جدید Horizon 5 ، یک طوفان گرد و غبار بزرگ را مشاهده کردم. سیستم آب و هوایی جدید بازی بدین معناست که شرایطی مانند طوفان گرد و غبار را می توان در قسمتی از نقشه قرار داد ، در نقاطی دیگر که در نقشه قرار دارند در افق دیده می شوند و سپس توسط بازیکن رانده گردیده و تجربه می شوند. شرایط آب و هوایی Horizon 4 ، در مقایسه ، به طور یکنواخت در سراسر جهان بازی اتفاق افتاد.

 forzahorizon5-gamescom-04-16x9-wm

سفارشی سازی خودرو همچنان بزرگ خواهد بود بخشی از تجربه Forza Horizon. این Corvette Stingray را ببینید.


Microsoft Studios ، Playground Games

فصل های هفتگی Forza Horizon 4 برای پنجمین ورود این سریال باز می گردد ، اگرچه بدیهی است که آنها در مکزیک متفاوت از انگلستان عمل خواهند کرد. در طول زمستان ، برف خواهد آمد ، اما فقط در مناطق مرتفع مانند بالای آتشفشان. تفاوت بین فصل های مرطوب و خشک ، با پر گردیدن و خشک گردیدن بستر رودخانه ها بین فصل های هفتگی ، راه شما را برای عبور از نقشه تغییر می دهد.

بعدی در ویترین Porsche 911 Desert Flyer است ، که در جنگل مکزیک سقوط می کند ، یکی از ۱۱ بیوم جداگانه که در افق ۵ نشان داده گردیده است ، از مناطق ساحلی صخره ای گرفته تا کویر زنده و شگفت انگیز سبز گرفته تا کوه های پوشیده از برف تا مناطق شهری و شهرهایی مانند گواناخوآتو. جنگل در پیش نمایش هوای غلیظ با رطوبت و مه ، شاخ و برگ متراکم و جاده های پر آب و گل را نشان می دهد.

 forzahorizon5-gamescom-05-16x9-wm

“انواع مختلفی از گل در بازی وجود دارد که واکنش های متفاوتی دارند.” براون توضیح داد. “گلی سه بعدی و تغییر شکل پذیر وجود دارد که در آن سنگرهای عظیمی باقی می گذارید. گل دیگری وجود دارد که نازک تر است و در آنجا رینگ های لاستیک را رها می کنید. همه اینها با عبور از آن و چسبیدن به کنار آن ضربه بزرگی به همراه خواهد داشت. اگر از کنار آنها عبور می کنید ، اتومبیل خود یا سایر اتومبیل ها را کنار بگذارید. ” در ایکس باکس سری ایکس ، به من گفته می شود که انتظار بالاترین جزئیات را با گرافیک ۴K و بالاترین کیفیت نور و سایه های موجود را داشته باشم. Horizon 5 اولین بازی Forza است که دارای گرافیک ردیابی اشعه است ، اما فقط در حالت ثابت Forzavista بازی ، جایی که بازیکنان می توانند جزئیات هر خودرو را در داخل و خارج بررسی کنند. بازیکنان سری S باید از همان گرافیک با کیفیت بالا و حتی ردیابی اشعه انتظار داشته باشند ، اما در وضوح ۱۰۸۰p و نه ۴K. بازی حتی بر روی ایکس باکس وان اصلی اجرا می شود ، هرچند احتمالاً جزئیات آن برای سخت افزارهای قدیمی کاهش می یابد.

پس از رسیدن پورشه به Ekʼ Balam – یکی از مکانهای معبد بازسازی گردیده که بازیکنان Horizon قادر به کشف آن خواهند بود – -با برافروختن شعله های فلامینگو در بدو ورود ، ویترین دنده ها را تغییر می دهد تا مرسدس AMG One مجهز به فرمول ۱ ، دومین و برجسته ترین خودروی روی جلد هنر Forza Horizon 5 به نمایش درآید. پس از فرود از هواپیمای باری ، One آخرین دویدن را به جشنواره Horizon انجام می دهد که مانند عناوین قبلی ، به عنوان مرکز اصلی فعالیت های مختلف Forza Horizon 5 عمل می کند.

 forzahorizon5-gamescom-03-16x9-wm

مرسدس-AMG One دارای حالت های رانندگی قابل انتخاب است ، درست مانند زندگی واقعی ، که بر ظاهر و عملکرد تأثیر می گذارد. در بازی.


Microsoft Studios ، Playground Games

در بازی ، AMG One دارای حالت های مختلف رانندگی با انتخاب بازیکن است ، اولین بار برای Forza Horizon یا Motorsport. درست مانند زندگی واقعی ، حالت One's Track سیستم تعلیق هایپر ماشین را پایین می آورد ، بال عقب را بالا می برد و ورودی ها و فلپ های مختلف آیرودینامیکی را در اطراف بدن باز می کند. بازیکنان قادر خواهند بود در حین رانندگی حالت Track را فعال کرده و عملاً احساس کنند که چگونه بر عملکرد خودرو در بازی تأثیر می گذارد. هنوز مشخص نیست که آیا سایر خودروهای بازی نیز دارای حالت رانندگی با قابلیت تغییر کاربری هستند.

طي سه سال از ابتداي Horizon 4 ، طراحان Forza توانستند زمان بيشتري را براي تنظيم بهتر موتور فيزيک Horizon 5 براي تعادل بهتر واقع بيني و بازي صرف کنند. به به عنوان مثال ، آنها نحوه شبیه سازی سیستم تعلیق را در بازی بازسازی کرده اند ، بنابراین خودروها باید با سطح جاده واکنش طبیعی تری نشان دهند. به روز رسانی های مشابهی برای شبیه سازی لنت ها و دیسک های ترمز انجام گردیده است. شاید مهمتر از همه برای طرفداران قدیمی Forza ، بازتولید صدای موتور و اگزوز نیز باید بهبود یابد و چیزی را که بسیاری (از جمله خودم) معتقدند بزرگترین پاشنه آشیل Forza است ، تقویت کند.

 forzahorizon5-gamescom-06-16x9-wm [19659038] forzahorizon5-gamescom-06-16x9-wm

Playground Games وعده “صدها ماشین ، بیشتر از هر بازی قبلی Forza” را برای راه اندازی Horizon 5 می دهد.


Microsoft Studios ، Playground Games

Forza Horizon 5 قرار است در نوامبر ۲۰۲۱ برای کنسول های Xbox One ، Series X و Series S و رایانه های شخصی با Microsoft Windows منتشر شود. فهرست کامل وسایل نقلیه Horizon 5 هنوز اعلام نگردیده است ، اما در حین پیش نمایش من یک پورشه تایکان ، یک مک لارن اسپیدتایل ، یک کونیگزگ جسکو و یک فورد GT – که قبلاً به عنوان خودروی جلویی Forza Motorsport 6 معرفی گردیده بود – را مشاهده کردم. به چهار ماشین قهرمان ویترین. Playground Games وعده “صدها اتومبیل ، تعداد اتومبیل های بیشتر در زمان عرضه از هر عنوان قبلی ما” را می دهد. ما انتظار داریم در ماه های آینده در مورد خط تولید خودروهای DLC و DLC بیشتر بیاموزیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت