چارلی واتس ، نوازنده درامر گروه رولینگ استونز در ۸۰ سالگی درگذشت: “ضربان قلب گروه”

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 چارلی وات

چارلی واتز ، درامر گروه رولینگ استونز ، در ۸۰ سالگی درگذشت. او در اینجا در میامی در کنار کیث ریچاردز در حال اجرا در سال ۲۰۱۹ دیده گردیده است.


Rich Fury/گتی ایماژ

چارلی واتس ، درامر گروه رولینگ استونز برای بیش از ۵۰ سال ، سه شنبه در ۸۰ سالگی در لندن درگذشت. در حالی که علت مرگ مشخص نگردید ، گروه در اوت آگوست اعلام کرد که پس از انجام یک عمل پزشکی موفق به تور آینده خود در ایالات متحده نمی پیوندد. واتس در سال ۲۰۰۴ به دلیل سرطان گلو تحت درمان قرار گرفت.

“چارلی شوهر ، پدر و پدربزرگ گرامی بود و همچنین به عنوان عضو گروه رولینگ استونز یکی از بزرگترین درامرهای نسل خود بود.” ۱۹۶۵۹۰۰۶] گروه همچنین وب سایت رسمی خود ، rollingstones.com ، را با یک عکس کامل از واتس در کت و شلوار و کراوات به روز کرد. آنها می دانستند که به یک درامر خوب احتیاج دارند ، اما نمی توانستند واتس با درآمد بالا و درآمد خوبی را که با گروه های جاز و بلوز طبل می زد ، خریداری کنند. او در سال ۱۹۶۳ تنها پس از آنکه به او ۵ پوند در هفته (۶٫۸۶ دلار ، ۹٫۴۶ دلار استرالیا) تضمین کردند ، به گروه پیوست.

واتس و همسرش ، شرلی ، در سال ۱۹۶۴ ازدواج کرد و با وجود شغل راک اند رول خود ، تا زمان مرگ با هم ماند. همسرش و دخترش سرافینا از او به یادگار مانده اند.

در سال های اخیر ، واتس مورد علاقه سازندگان الگوهای رفتاری قرار گرفت که از مقایسه زندگی آرام تر و ظاهرش با میک جگر و کیت ریچاردز لذت می بردند. در یکی از توئیت های محبوب عکسی از گروه با این متن نشان داده گردید: “من دوست دارم که فقط یک پسر در رولینگ استونز وجود دارد که مانند یک پیرمرد ۷۷ ساله معمولی لباس می پوگردید.” نقل قول ها و حکایاتی در مورد اینکه چگونه شیوه زندگی واتس او را از هم گروهی های وحشی خود متمایز می کند.

“وقتی مردم درباره دهه ۶۰ صحبت می کنند ، من هرگز فکر نمی کنم که من آنجا بودم.” یک توییت به نقل از واتس گفت. “این من بودم و من در آن بودم ، اما هرگز با این همه شیفته نبودم. ظاهراً این رابطه جنسی و مواد مخدر و راک اند رول است و من واقعاً اینطور نیستم.”

یک طرفدار دیگر نوشت ، “احساس می کنم فقط امروز کمی بزرگتر گردیده است. “

یکی دیگر واتس را” ضربان قلب گروه “نامید.” من هرگز با این همه شیفته نبودم. این قرار بود رابطه جنسی و مواد مخدر و راک اند رول داشته باگردید و من واقعاً اینطور نیستم. “

چارلی واتس. pic.twitter.com/mM5PkjEci5

– تصاویر راک اند رول (RockNRollPics) 24 آگوست ۲۰۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت