۲۰۲۲ پورشه تایکان دارای رنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل Android Auto می باشد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آن را دوست دارم.


پورشه

پورشه Taycan و Taycan Cross Turismo آماده بروزرسانی هستند و روز سه شنبه ، این برند آنچه را که می توانیم از مدلهای ۲۰۲۲ انتظار داشته باشیم ، فاش کرد. و امیدوارم رنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل را دوست داشته باشید زیرا بخش بزرگی از به روز رسانی های گفته گردیده است. Taycan 2022 و نوع واگن برقی آن دارای گزینه های جدید Paint to Sample و Paint to Sample Plus هستند. علاوه بر این ، خودروهای برقی دارای یکپارچگی اندروید اتو و سیستم پارک جدید از راه دور اختیاری هستند.

اجازه دهید ابتدا در مورد این رنگ های جدید صحبت کنیم. پورشه گفت به خوبی می داند که بسیاری از رنگهای ساخته گردیده در دهه ۱۹۹۰ به دنباله هایی شبیه به فرقه رسیده اند ، بنابراین تصمیم گرفت آنها را در محدوده تایکان عرضه کند. این شامل Rubystar باشکوه است ، که در اینجا نشان داده گردیده است ، اما سایر انتخابهای قدیمی اما جدید مانند Acid Green ، Moonlight Blue Metallic و موارد دیگر. در مجموع ، ۶۵ مورد از این رنگهای Paint to Sample در بالای ۱۷ رنگ موجود در Taycan موجود است. علاوه بر این ، گزینه Paint to Sample Plus به خریداران این امکان را می دهد که هر رنگی را که دوست دارند بسازند. آیا می خواهید Taycan با قاب گوشی شما مطابقت داشته باگردید؟ انجام گردید.

در مورد تلفن ها ، مدلهای Taycan 2022 از پشتیبانی یکپارچه Android Auto استفاده می کنند. خودروهای برقی قبلاً از عملکردهای اصلی Apple CarPlay ، مانند Apple Music و پادکست پشتیبانی می کنند ، اما با ادغام Android Auto ، کاربران Android اکنون می توانند مستقیماً با مدیریت ارتباطات پورشه کار کنند. رانندگان به سادگی تلفن خود را به برق متصل می کنند و Taycan آنها عملکردهای مختلف Google/Android را در خودرو به دست می آورد ، مانند دستیار صوتی Google. در همین حال ، دستیار صوتی پورشه هوشمندتر از قبل است و زبان طبیعی تری را از مسافران می فهمد. مدلهای جدید همچنین دارای گرافیک به روز گردیده و سفارشی سازی عالی برای PCM با پنج گزینه منو ، به جای سه گزینه ، برای تغییر حالت می باشند. وقتی Taycan و Taycan Cross Turismo 2022 مجهز می شوند ، نیازی به انسان پشت فرمان ندارند تا بتوانند از پارکینگ خارج و خارج شوند. این سیستم همچنین مانورهای پارکینگ را برای پارکینگ موازی و عمود بر هم کنترل می کند و همه از طریق یک برنامه تلفن هوشمند کار می کند. مالکان دکمه مناسب را نگه داشته و رها کنید تا به Taycan بگوید هر حرکتی را متوقف کند. سنسورهای خودرو همچنین اطمینان حاصل می کنند که فضای کافی برای پارک یا اجرای مانور نیز وجود دارد.

پورشه اواخر امسال اولین مدلهای تایکان ۲۰۲۲ را به نمایندگی ها ارسال می کند و تا کنون ، آنها موفق بوده اند. فروش نشان می دهد فروش سالانه با ۵،۳۶۷ وسیله نقلیه تحویل داده گردیده تا سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است. اخبار و نظرات خودرو ، دوبار در هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت