گفته می شود سامسونگ گلکسی A21 پس از فرود در هواپیما آتش می گیرد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 galaxy-a21-s

سامسونگ گلکسی A21 در سال ۲۰۲۰ معرفی گردید.


سامسونگ

گزارش گردیده است که سامسونگ گلکسی A21 مسافری روز دوشنبه در داخل کابین یک پرواز هواپیمایی آلاسکا پس از فرود در فرودگاه بین المللی سیاتل-تاکوما دچار آتش سوزی گردید و خدمه را مجبور به نصب اسلایدهای تخلیه هواپیما برای حذف سرنشینان پرواز کرد.

تلفن مسافر سخنگوی خطوط هوایی آلاسکا به آسوشیتدپرس گفت: “بعد از فرود پرواز از نیواورلئان عصر دوشنبه” بیش از حد گرم گردید و شروع به جرقه زدن کرد “. پری کوپر ، سخنگوی بندر سیاتل ، که فرودگاه را اداره می کند ، به Seattle Times گفت که این دستگاه یک Samsung Galaxy A21 است.

“پس از حفاری های زیاد ، می توانم به شما بگویم که تلفن غیرقابل تشخیص سوخته بود.” کوپر به روزنامه گفت. “با این حال ، در طول مصاحبه با یکی از افسران پلیس بندر سیاتل ، مسافر داوطلبانه تلفن سامسونگ گلکسی A21 بود. باز هم ، ما نمی توانیم با مشاهده بقایای دستگاه آن را تأیید کنیم.”

بندر سیاتل شامگاه دوشنبه در مجموعه ای از توییت ها گفت ۱۲۸ مسافر و شش خدمه با اتوبوس به پایانه منتقل گردیدند. پورت گفت هیچ آسیبی جدی در ارتباط با آتش سوزی وجود ندارد.

Galaxy A21 ، که در آوریل ۲۰۲۰ رونمایی گردید ، دارای یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

نه سامسونگ ، چه خطوط هوایی آلاسکا و چه بندر سیاتل بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

این حادثه ادعایی یادآور کابوس گلکسی نوت ۷ است که سامسونگ پنج سال پیش تجربه کرده بود. در سال ۲۰۱۶ ، غول الکترونیکی کره ای دستگاه را متوقف کرد زیرا عیب باتری باعث انفجار یا شعله ور گردیدن ده ها تلفن گردید. جایگزین ها فاقد نوار عایق بودند و/یا دارای تکه های فلزی تیز بودند که سوراخ می گردیدند. برای جلوگیری از مشکلات آینده ، این شرکت یک پروسه بازرسی هشت نقطه ای برای باتری های خود ایجاد کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت