Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl: چگونه می توان مانافی رایگان را هنگام راه اندازی دریافت کرد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 manaphy

شما نمی توانید به هیچ عنوان این پسر را به عنوان پاداش خرید اولیه دریافت کنید.


The Pokemon Company

نینتندو و The Pokemon Company برای Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl پاداش خرید اولیه ارائه می دهند. هرکسی که یک نسخه از عنوان Switch را قبل از ۲۱ فوریه ۲۰۲۲ دریافت کند ، می تواند یک تخم مرغ رایگان Manaphy در بازی خود دریافت کند. گیم پلی معمولی ، این خرید اولیه را تنها راه تأیید گردیده برای بدست آوردن یکی در Brilliant Diamond و Shining Pearl ارائه می دهد. تخم مرغ از طریق هدیه رمز و راز توزیع می شود ، عملکردی که تقریباً دو ساعت به ماجراجویی باز می شود. تحویل سه شنبه ها و جمعه ها.

پس از ادعای تخم مرغ ، شما باید تعداد مشخصی از مراحل بازی را با آن در مهمانی خود طی کنید تا مانافی از تخم خارج شود. اگر Manaphy را به همراه Ditto در Pokemon Nursery در Solaceon Town ترک کنید ، یک تخم مرغ تولید می کند که وارد Phione می شود – یکی دیگر از گوک های اسطوره ای کمیاب که در بازیها غیرقابل دسترسی است.

Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl است این بازی قرار است در تاریخ ۱۹ نوامبر در نینتندو سوییچ منتشر شود. این جفت بازسازی نسخه های اصلی Pokemon Diamond و Pearl برای نینتندو DS است که شامل تصاویری به روز گردیده و سایر پیشرفت های گیم پلی است.

یک ماجراجویی جدید Pokemon در جهان باز با عنوان Pokemon Legends: Arceus نیز چند ماه بعد ، در ۲۸ ژانویه ، به نینتندو سوییچ می آید. همچنین ، یک امتیاز خرید اولیه دارد. هرکسی که بازی را قبل از ۹ مه ۲۰۲۲ آغاز کند ، می تواند لباس کیمونوی Hisuian Growlithe را برای شخصیت بازیکن خود دریافت کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت