David Makes's Kwame Patterson واکنش اپرا به عملکرد او را به اشتراک می گذارد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 David Makes Man Kwame Patterson

Kwame Patterson نقش اصلی را در فصل دوم سریال شبکه اپرا وینفری David Makes Man می کند.


Dimitry Loiseau

این داستان بخشی از من خیلی وسواس هستم (اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

در ۲۸ سالگی ، کوامه پترون به سریال [Wire (19459005) HBO پیوست ، که از طرفداران و منتقدان به عنوان یکی از بزرگترین برنامه های تلویزیونی تمام دوران شناخته می گردید و نقش مونک را بازی می کرد. این شخصیت ، که بخشی از خدمه مارلو بود ، زندگی و حرفه پترسون را برای همیشه تغییر داد. او در فیلم هایی مانند The Outpost و Barb and Star Go to Vista Del Mar و در نمایش هایی مانند The Oath ، Ray Donovan ، Snowfall و Lethal Weapon حضور داشته است. سریال برنده دیوید در شبکه اپرا وینفری مرد را می سازد. نمایش نیمه اتوبیوگرافی توسط نویسنده برنده جایزه اسکار ، تارل آلوین مک کرنی ، ایجاد گردید. فصل اول دیوید را در کودکی دنبال کرد (با بازی آکیلی مک داول). فصل دوم با بازی پترسون در نقش دیوید بزرگسال شروع می شود.

در پادکست CNET's I'm So Obsessed ، پترسون توضیح داد که چگونه دیوید بزرگسال هنوز با آسیب هایی که این شخصیت در دوران کودکی تجربه کرده است برخورد نکرده است – منجر به صحنه های احساسی بسیاری گردید که گاهی اوقات تاثیر خود را بر بازیگر می گذارد.

“من مجبور گردیدم به مکانهایی که لزوما نمی خواستم بروم ، اما مجبور گردیدم به آنجا بروم. و سپس هنگامی که شما به آنجا می روید ، گاهی اوقات تلاش برای بیرون کشیدن خود از آن فضا به آسانی شما نیست پاترسون می گوید: زمانی در صحنه بود که ما صحنه ای را انجام می دادیم و بعد از اتمام صحنه ، نمی توانستم گریه ام را متوقف کنم. “همه آنجا می گفتند” وقتت را بگیر “. هیچ کس من را عجله نمی کرد. این یک مجموعه بسیار آموزنده بود. “

اپرا وینفری و مایکل بی جردن دو تن از تهیه کنندگان برنامه هستند – و در حالی که زمان حضور جوردن و پترسون در The Wire با هم تداخل نداشت ، آنها با این موضوع آشنا گردیدند. در طول سالها از طریق بازیگران مجدد یکدیگر. و وقتی صحبت از وینفری می شود ، پترسون به وضوح لحظه ای را در یک تماس تصویری Zoom به خاطر می آورد که او را شناخت.

“ما شب گذشته یک نمایشگر انجام دادیم ، از قبل ضبط گردیده است ، اما او فریاد زد و من لبخند زدم گوش به گوش. تنها زمان دیگری که به دلیل COVID-19 با او ملاقات کردم ، در Zoom بود. ” “نمی دانم کسی مرا تماشا می کرد یا نه ، اما من قطعاً لبخند می زدم.”

فینال فصل ۲ دیوید ، مرد را سه شنبه پخش می کند. در مصاحبه من با پترسون ، ما در مورد درخشندگی نوشته های مک کرنی بحث می کنیم ، اینکه چگونه کریستن ویگ او را متقاعد کرد که در Barb and Star بروید و به ویستا دل مار بروید – و اینکه چرا طرفداران هنوز او را مونک می نامند ، اشکالی ندارد.

“من هنوز ۹۰ درصد مردم راهب هستند. وقتی در این فصل در بارش برف بودم ، افرادی بودند که مطالبی را در اینستاگرام منتشر می کردند مانند: “من نمی توانم باور کنم که مونک فرانکلین را اینطور ترک کرد.” آنها اهمیتی نمی دهند که نام یک شخصیت متفاوت باگردید. “پترسون با لبخندی بزرگ گفت. “احتمالاً در حال حاضر کسی می گوید:” یو ، من فقط مونک را دیدم که دیوید مرد می کند. ” و من آن را دوست دارم. “

شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود مشترک” I'm So Obsessed “شوید. در هر قسمت ، من و کانی گولیلمو با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق تماس می گیریم تا از کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها مطلع شویم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت