جیک پل در مقابل تایرون وودلی: زمان شروع ، کنفرانس مطبوعاتی ، نحوه تماشای ، جزئیات مبارزه

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 jake-paul-tyron-woodley-social-crop.png

در عرض چند روز ، جیک پل با تایرون وودلی مبارزه می کند.


Showtime

مبارزه بعدی جیک پل چند روز دیگر در راه است. در ۲۹ آگوست پل با تایرون وودلی ، قهرمان سابق UFC روبرو می شود. این می تواند گام بلندی در رقابت باگردید. این مبارزه برای تماشای PPtime Showtime در دسترس خواهد بود.

اخیراً Showtime اولین قسمت از All Access را منتشر کرد که روی مبارزه متمرکز بود. اگر به دنبال مقدمه ای برای مبارزه ، خود مبارزان و تهیه پشت صحنه فیلم آماده سازی هستید ، می توانید کارهای بسیار بدتری انجام دهید.

۲۰۲۱ سال بزرگی برای برادران پل بود. در ژوئن ، لوگان پل با فلوید می ودر جونیور قهرمان بوکس مبارزه کرد ، در چیزی که به سختی مبارزه قرن بود. اکنون ، جیک پل با هنرمند رزمی ترکیبی Tyron Woodley مبارزه خواهد کرد. و اگر برای تماشای فیلم به دلیل عجیب و غریبی احتیاج دارید ، بازنده باید خالکوبی کند و عشق خود را به برنده مبارزه اعلام کند. به نام تاتو صورت مایک تایسون حتی اینجا چه خبر است؟

دعوا کی است؟

تقویم های خود را برای ۲۹ آگوست در ساعت ۸ شب ET/5 بعد از ظهر علامت گذاری کنید. PT . این رویداد بزرگ در زادگاه پاول در کلیولند ، در Rocket Mortgage FieldHouse برگزار می شود.

نحوه تماشای جیک پل در مقابل تایرون وودلی

این مبارزه در پرداخت نمایش به ازای Showtime پخش می شود ، به این معنی که شما نیازی ندارید یک مشترک منظم Showtime برای پرداخت هزینه و تماشای مبارزه باشید.

استفان اسپینوزا ، رئیس ورزش Showtime در ۲ اوت به MMA Fighting گفت که این مسابقه برای بینندگان ۵۹٫۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. ارزان نیست.

اسپینوزا درباره قیمت گفت: “این نشان دهنده چند چیز است.” “این در میدان بازی جایی است که دعواهای مشابهی انجام گردیده است. این در نقطه ای بسیار پایین تر از PPV های دیگر با قیمت بالاتر است ، اما به ویژه در این مورد ، من فکر می کنم شما یک کارت بوکس کامل از مبارزان جوان هیجان انگیز دارید. کلید. “

صفحه مبارزه Showtime اکنون با نحوه خرید مبارزه به روز گردیده است. هنگامی که ۶۰ دلار خود را پرداخت می کنید ، می توانید مبارزه را با تعداد زیادی دستگاه پشتیبانی گردیده به صورت زنده پخش کنید. می توانید در رایانه خود در Showtime.com ، در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ، یا در تلویزیون و دستگاه های پخش کننده خود ، مانند Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV (نسل ۴ و بالاتر) ، Android TV و Xbox One تماشا کنید. [۱۹۶۵۹۰۱۲] همچنین می توانید از طریق ارائه دهندگانی مانند Xfinity ، Spectrum ، Contour ، Verizon Fios ، Optimum ، Vubiquity ، DirecTV ، U-Verse TV و Dish مبارزه با پرداخت نمایش را سفارش دهید. کانادایی ها می توانند آن را از طریق Rogers ، Bell ، Shaw ، SaskTel و Telus سفارش دهند. همچنین می توان آن را از طریق Sling ، PlayStation Store سونی و Fite TV در ایالات متحده و کانادا پخش کرد. Fox Sports آن را در استرالیا و Sky Sports در نیوزلند حمل می کند.

همچنین تماشاگران زنده ای در میدان کلیولند حضور خواهند داشت. قیمت بلیط ها از ۱۰ دلار شروع می شود و در ۲۲ جولای برای عموم مردم به فروش می رسد. خود جیک پل برخی از جزئیات آنچه در انتظار هفته آینده است را منتشر کرد. : ۷ بعدازظهر

– جیک پل (jakepaul) 15 آگوست ۲۰۲۱

کنفرانس مطبوعاتی در ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت EDT (ساعت ۱۰ صبح PDT) برگزار می شود و احتمالاً ارزش تماشای آن را خواهد داشت. برای تماشای بهترین شرط بندی شما صفحه رسمی Showtime Sports صفحه YouTube خواهد بود.

چرا دعوا در حال رخ دادن است؟

برادران پل ، لوگان و جیک ، هر دو یوتیوبریست بوکسور هستند ، که به نظر می رسد یک مسیر شغلی عجیب است ، اما این چی هست از یک جهت ، آنها جوان هستند. جیک پل ۲۴ ساله است و لوگان پل ۲۶ ساله است ، بنابراین آنها جوانان خود را در کنار خود دارند ، به علاوه پول نقد YouTube آنها این امکان را به شما می دهد که با وقت آزاد خود هر کاری که می خواهید انجام دهید. و ظاهراً آنچه می خواهند این است که مردم را کتک بزنند و در عوض کتک بخورند. این دعوا همیشه برای کتابهای رکورد نیست ، بلکه برای کتابهای بانکی است. (مسابقه لوگان پل در ماه ژوئن با می ودر ۴۴ ساله به سادگی یک نمایشگاه بود.) در حالی که جیک پل سه مبارزه حرفه ای را پشت سر گذاشته و در همه آنها پیروز گردیده است ، حریفان او در آغاز بازی خود بوکسورهای حرفه ای نبودند. پل یوتیوبر AnEsonGib ، بسکتبالیست حرفه ای سابق بسکتبال ناتی رابینسون و بن اسکرن جنگنده بازنشسته MMA را شکست داد. (آن آخرین مسابقه سریع بود .) و همه دعواهای برادران پل باعث سرخط خبرها و پچ پچ می شود و بر شهرت و موجودی بانک آنها می افزاید. و این منجر به برنامه ریزی برنامه ریزی گردیده برای مبارزه پل وودلی گردید.

وودلی درباره بازی پل ، مطابق ESPN گفت: “ساده ترین مبارزه در حرفه من و بزرگترین کیف حرفه ای من در یک شب.” “اساساً ، آنها من را آوردند تا سطل زباله را بیرون بیاورم.”

جزئیات مبارزه

وزن جنگنده ها ۱۹۰ پوند خواهد بود ، این همان چیزی است که پل در هنگام سقوط بن اسکرن در آوریل در دو دو نفره وزن کرد. مبارزه طولانی مدت. وودلی در UFC با ۱۷۰ پوند مبارزه کرد.

پل در ارتفاع ۶ فوت-۱ و وودلی در ارتفاع ۵ فوت-۹ ایستاده است. پل دارای دسترسی ۷۶ اینچی به وودلی ۷۴ اینچی است.

ESPN گزارش می دهد که جنگنده ها دستکش ۱۰ اونسی بر تن کرده و در یک حلقه ۲۰×۲۰ می جنگند. این مبارزه برای هشت دور برنامه ریزی گردیده است. اگر پل بازنده گردید ، باید جایی “من عاشق تایرون وودلی” را روی او خالکوبی کنم و اگر وودلی شکست خورد ، باید “من عاشق جیک پل هستم” را به عنوان یک خالکوبی کرد. (هر دو مبارز قبلاً خالکوبی گردیده اند ، بنابراین یکی دیگر دقیقاً مفهومی بدیع نخواهد بود.)

هر کسی که این تاتو را انجام دهد ، شما فقط می دانید که در مورد خالکوبی واقعی تبلیغات زیادی خواهد گردید ، چه برسد به عکسهای آن. محصول شرم آور نهایی . TBA …

نتیجه هرچه که باگردید ، وودلی در حال حاضر فکر می کند که یک مبارزه کافی نخواهد بود.

“صادقانه بگویم ، ما احتمالاً دو بار می جنگیم.”

پل در مورد مبارزه دوم چندان مطمئن نیست.

“به گفته LA Times ، پل نمی خواهد با وودلی مبارزه کند.” “هیچ فایده ای ندارد ، می دانید. من او را با خشونت به پایان می رسانم ، بنابراین دعوای دو نفر وجود نخواهد داشت.”

جیک پل کیست؟

جیک پل کوچکتر از دو برادر پل است ، و علاوه بر ویدئوهای اینترنتی خود ، او به دلیل بازی درک مان در برنامه Bizaardvark در کانال دیزنی شناخته گردیده است. او حرفه بوکس خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و در هر سه مسابقه حرفه ای خود پیروز گردیده است.

مانند برادرش ، او بحث برانگیز است. در ژوئیه سال ۲۰۲۰ ، وی برای برپایی یک مهمانی غول پیکر در کالاباساس ، کالیفرنیا ، در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا ، خبرساز گردید. وی در مورد مهمانی مورد پرسش قرار گرفت ، او به خبرنگار The Daily Beast گفت که COVID-19 یک فریب است ، اما بعداً آن را تکذیب کرد و منجر به این گردید که خبرنگار صوتی را ثابت کند که پل اظهار نظرهای جعلی کرده است. در همان مصاحبه ، پل همچنین ادعا کرد ۹۸٪ از خبرها جعلی است” و به دروغ ادعا کرد که “متخصصان پزشکی” می گویند ماسک ها هیچ کاری برای محافظت در برابر ویروس انجام نمی دهند. در رویدادهای خودش برادر جیک پل ، لوگان ، در ماه ژوئن با فلوید می ودر جونیور مبارزه کرد و در ماه مه ، در یک رویداد تبلیغاتی برای مبارزه ، جیک پل با این جنگنده صحبت کرد و کلاه می ودر را برداشت . سپس شروع به فروش کلاه بیس بال مشکی کرد که روی آن کلمه “gotcha hat” چاپ گردیده بود.

تایرون وودلی کیست؟

وودلی ، ۳۹ ساله ، در MMA در سال ۲۰۰۹ شروع کرد ، قهرمان وزن متوسط ​​UFC گردید. در سال ۲۰۱۶ و چهار بار از عنوان خود دفاع کرد و در سال ۲۰۱۹ آن را از دست داد.

او مانند پل ، حرفه سرگرمی نیز دارد. او در فیلمهای متعددی در نقشهای کوچک ظاهر گردیده است ، و پادکست و نمایش وب TMZ را میزبانی کرده است.

وودلی می گوید این ممکن است اولین مسابقه بوکس او باگردید ، اما آخرین بازی او نخواهد بود.

“در پایان روز ، من در حال حاضر در بوکس هستم ،” او گفت ، طبق ESPN . “(پل) اولین حریف من است. این اولین و اولین فرصت شما برای تماشای جعبه من است.” یکی قهرمان وزن سبک وزن جهان آماندا سرانو (۴۰-۱-۱) با یامیلت مرکادو ، قهرمان فوق العاده وزن جهان ، یامیلت مرکادو ، که ۱۸-۲-۰ است ، روبرو می شود.

“افراد زیادی نمی خواهند با من بجنگند. این یک مبارزه عالی خواهد بود ، “به گزارش جهان بوکس نیوز ، سرانو گفت.

مركادو گفت كه حرفه خود را در وزن كوتاه قبل از كاهش وزن خود شروع كرد و مشتاق است كه دوباره در وزن قديمي خود بجنگد.

” ما همه را رها خواهيم كرد. بر اساس گزارش World Boxing News ، او گفت که در رینگ ، و خانم ها قصد سرقت نمایش را خواهند داشت. همچنین سه دعوا روی کارت زیر. ایوان بارانچیک با مونتانا لاو ، دانیل دوبوآ با Juiseppe Cusumano و تامی فیوری با آنتونی تیلور مبارزه خواهند کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com