Black Theater United اصلاحات گسترده ای را در صنعت برای تنوع در برادوی منتشر می کند

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1335156336

جان لامپارسکی/گتی ایماژ

بلک تئاتر یونایتد ، گروهی از متخصصان تئاتر که با توجه به اعتراضات سیاهان زندگی و بی عدالتی های نژادی در سال ۲۰۲۰ تأسیس گردید ، سند اصلاحات و ابتکارات گسترده ای در صنعت را که به دنبال تقویت شیوه های تنوع صنعت است ، با عنوان معامله جدید منتشر کرد. برای برادوی.

این سند در اوج اجلاس پنج ماهه از مارس ۲۰۲۱ تا آگوست ۲۰۲۱ منتشر می شود و رهبران صنعت از جمله تهیه کنندگان ، صاحبان تئاتر و خلاقان گرد هم می آیند تا استانداردهایی را تدوین کنند که برادوی را با بازگشایی و فراتر از آن شکل دهد.

امضا کنندگان قرارداد جدید شامل مالکان و مجریان همه ۴۱ سالن تئاتر برادوی ، انجمن حقوق بازیگران و لیگ برادوی است. با ما گام بگذارید تا صنعت خود را با نورافکنی متمرکز بر تنوع ، برابری ، گنجاندن ، دسترسی و تعلق خاطر متخصصان سیاه پوست در هنر باز کنیم. #NewDealForBroadway https://t.co/hXblhZzxWH

— BlackTheatreUnited (BLKTheatreUnite) 23 آگوست ۲۰۲۱

با مشورت مرکز تنوع ، و شامل ، در سند حقوق دانشگاه نیویورک ، در این سند آمده است: “برای مدت طولانی ، هنرمندان سیاهپوست ، سازندگان تئاتر و تکنسین ها در همه زمینه های صنعت ما در معرض نژادپرستی سیستمیک و بین فردی قرار گرفته اند که به زندگی و حرفه آنها آسیب رسانده و همه ما را کاهش داده است.” ۱۹۶۵۹۰۱۰] “این سند تعهدات ما – نسبت به صنعت ما ، یکدیگر و خودمان – را که از فرایند اجلاس سرچشمه می گیرد ، به یاد می آورد. ما می دانیم که باید بهتر عمل کنیم و متعهد می شویم که به تغییر متمایل شویم.”

برخی از برداشتهای کلیدی از سند شامل اصلاحات زیر است:

  • هر یک از سه مالک اصلی تئاتر برادوی (سازمان شوبرت ، سازمان ندرلندر و جوجامسین) حداقل یکی از تئاترهای خود را به نام یک هنرمند سیاه پوست نامگذاری می کنند.
  • آموزش در سراسر صنعت برای برابری ، تنوع ، گنجاندن ، دسترسی ، و تعلق به صنعت تئاتر اجباری خواهد بود.
  • تولیدکنندگان متعهد می شوند که استعدادهای خلاق را از گروه های حذف گردیده و دارای نمایندگی کم سابقه در هر تیم خلاق جدید ، صرف نظر از موضوع نمایش.
  • اتحادیه ها یک مدیر ارگردید تنوع را در کنار ممیزی کارکنان هر اتحادیه برای بررسی زمینه های جانبداری احتمالی تعیین می کنند. قرارداد با تولیدکنندگان.
  • همه بازیگران ، مگر اینکه یک نقش به طور واقعی نیاز به یک جمعیت خاص داشته باگردید ، شامل خواهد گردید.
  • کارآموزی های بدون حقوق لغو می شود و کارآموزان حداقل دستمزد حداقل را دریافت می کنند.
  • جلسات سالانه دو بار تا سال ۲۰۲۴ بین امضا کنندگان و BTU برای ارزیابی اصلاحات و تغییرات بیشتر برگزار می شود.

با برادوی در روند بازگشایی پس از تعطیلی کروناویروس ، این اقدامات امیدوارم لحن کوتاه مدت و بلند مدت آینده برادوی را تعیین کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت