خبر : لینک‌های استوری اینستاگرام با استیکر جایگزین خواهند شد

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا لینک‌های استوری اینستاگرام با استیکر جایگزین خواهند شد اینستاگرام قرار است از تاریخ هشتم شهریور با استفاده از استیکرهای قابل لینک گذاری در استوری تغییراتی را در قابلیت بالا کشیدن لینک ها ایجاد کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

اینستاگرام قرار است از تاریخ هشتم شهریور با استفاده از استیکرهای قابل لینک گذاری در استوری تغییراتی را در قابلیت بالا کشیدن لینک ها ایجاد کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هم اکنون بسیاری از تولیدکنندگان محتوا و شرکت های بزرگ تجاری از قابلیت بالا کشیدن لینک ها در استوری استفاده می‌کنند. این قابلیت به شرکت ها اجازه می دهد تا کاربران را به سمت وب‌سایت‌های مختلف هدایت کنند. قرار است اینستاگرام این قابلیت را به نوع دیگری در اختیار کاربران قرار دهد.

قابلیت بالا کشیدن لینک ها در استوری با استیکر جایگزین خواهند شد. طبق گزارشی که تک کرانچ آن را منتشر کرده به زودی استیکرهای قابل لینک گذاری جایگزین قابلیت قبلی خواهد شد. پیش از این و برای اولین بار جین مانچون وانک از این خاصیت در مورد اپلیکیشن ها و ویژگی های جدید مطلع شده بود. به نظر می‌رسد اینستاگرام از خرداد امسال در حال آزمایش این ویژگی بوده و برخی از کاربران نیز به آن دسترسی داشتند. اما از تاریخ ۸ شهریور و به طور رسمی این قابلیت برای همه کاربران قابل استفاده خواهد بود.

سرویس استیکر قابل لینک گذاری می تواند بیشتر برای تولیدکنندگان محتوا مناسب باشد. زیرا برای لینک گذاری می‌توانند از استیکر های مختلف در شکل های متنوع استفاده کنند. همچنین در این قابلیت کاربران امکان ارسال نظرات خود را در استوری های جدید دارا خواهند بود.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت