خبر : آتش گرفتن گوشی هوشمند سامسونگ در هواپیما و خروج اضطراری مسافران

2021-08-25
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا آتش گرفتن گوشی هوشمند سامسونگ در هواپیما و خروج اضطراری مسافران پس از اینکه گوشی هوشمند گلکسی A21 سامسونگ یکی از مسافران در هواپیما آتش گرفت، مسافران مجبور به خروج از سرسره های اضطراری بادی هواپیما شدند. این حادثه ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

پس از اینکه گوشی هوشمند گلکسی A21 سامسونگ یکی از مسافران در هواپیما آتش گرفت، مسافران مجبور به خروج از سرسره های اضطراری بادی هواپیما شدند. این حادثه باعث خارج شدن ۱۲۸ مسافر و ۶ خدمه پرواز شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک گوشی هوشمند سامسونگ در هواپیمایی مربوط به خطوط هوایی آلاسکا دچار آتش سوزی شد و به همین دلیل مسافران و خدمه پرواز مجبور به خروج اضطراری شدند البته این حادثه پس از فرود هواپیما در فرودگاه رخ داد و خدمه نیز برای کنترل آتش از کپسول آتش نشانی و کیسه نگهداری باتری استفاده کردند.

به دلیل وجود مقداری دود در هواپیما مسافران مجبور شدند از طریق سرسره های بادی و با سرعت خارج شده و از طریق اتوبوس به فرودگاه منتقل شوند. به نظر می رسد این گوشی دچار آسیب فراوان شده به طوری که حتی تشخیص مدل آن بسیار سخت بود.

سخنگوی فرودگاه پس از این حادثه در گزارشی اعلام کرد: شدت سوختگی به حدی بود که گوشی به طور کامل سوخته و حتی تشخیص آن نیز امکان پذیر نبوده است. اما مسافر مورد نظر نوع گوشی را گلکسی A21 سامسونگ اعلام کرد. کلیه گوشی های دارای باتری لیتیوم یونی ممکن است دچار حادثه آتش سوزی و انفجار شوند و به مدل خاصی ارتباط ندارد. در هر صورت این حادثه می تواند در دیگر برندها و دستگاه های مختلف نیز اتفاق بیفتد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت