خبر : چه کسانی وظیفه بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی را بر عهده دارند

2021-09-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا چه کسانی وظیفه بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی را بر عهده دارند بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی اعضای کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران تشکیل شد. این کمیسیون وظیفه دارد تا طرح ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی اعضای کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران تشکیل شد. این کمیسیون وظیفه دارد تا طرح مذکور را در صحنه علنی بررسی و پس از آن به صورت آزمایشی آن را اجرا کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در یک جلسه غیر علنی اعضای کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت مشخص شدند. در تاریخ ۱۴ شهریور فلاحی و کرمی از کمیسیون آموزش، امیرآبادی و باقری بناب از کمیسیون اقتصادی، غلامرضا منتظری و بیژن نوباوه میرزایی و یزدیخواه از کمیسیون فرهنگی، سیاهکلی، تقی‌پور و طاهری از کمیسیون صنایع به عنوان این اعضا مشخص شدند. هنوز چند کمیسیون اعضای خود را برای بررسی این طرح معرفی نکردند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

برای اولین بار طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مهرماه ۱۳۹۷ به صورت پیش نویس به مجلس دهم داده شد. بررسی این طرح نیز با تغییرات آن در مجلس یازدهم انجام گرفت. در سال ۱۳۹۹ نیز این طرح در مجلس یازدهم با نام صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی وصول شد. در آن زمان اعتراض و انتقاد های بسیاری باعث مسدود ماندن این طرح شد. اما در نهایت در تیر ۱۴۰۰ مجدداً به مجلس راه پیدا کرد و هم اکنون نیز این طرح با اعتراضات بسیاری از فعالان این حوزه همراه است.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت