خبر : گوشی پوکو X3 پس از شارژ کامل آتش گرفت

2021-09-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا گوشی پوکو X3 نیز پس از شارژ آتش گرفت یک کاربر هندی اعلام کرد گوشی پوکو X3 وی که تنها ۵ دقیقه از شارژر جدا کرده بود بطور ناگهانی آتش گرفت. این کاربر تصاویری از این گوشی که منفجر ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

یک کاربر هندی اعلام کرد گوشی پوکو X3 وی که تنها ۵ دقیقه از شارژر جدا کرده بود بطور ناگهانی آتش گرفت. این کاربر تصاویری از این گوشی که منفجر شده بود منتشر کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک کاربر هندی اعلام کرد گوشی POCO X3 وی که به تازگی خریداری کرده بود پس از شارژ کامل منفجر شد. در این تصاویر مشخص است که انفجار از قسمت باتری گوشی بوده است. به گفته این کاربر در این آتش سوزی تنها یک پتو سوخته و خسارات دیگری در پی نداشته است.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 این کاربر هندی با نام امان بهردوج در توییتر خود اعلام کرد این گوشی را دو ماه قبل خریداری کرده بود. به گفته این کاربر گوشی از یک مغازه خرده فروشی تهیه شده بود و مشخص نیست این فروشگاه زیر مجموعه پوکو بوده یا خیر. هنوز پوکو واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

 پیش از این نیز در ماه آوریل سال جاری گوشی دیگری از سری پوکو ایکس تری آتش گرفته بود. در آن زمان نمایندگی پوکو هند اعلام کرد علت آن حادثه به دلیل فشار آمدن به گوشی بوده و بررسی های بعدی نیز سوراخ شدن آن را تایید کرده بود. گوشی های پوکو قیمت مناسب و مشخصات فنی قدرتمندی دارد که آن را به یک گوشی پرفروش در همه کشورها از جمله هند تبدیل کرده است. البته وجود چنین حادثه ای می‌تواند به اعتبار این شرکت شرکت و حتی شیائومی نیز خدشه وارد کند. هنوز پوکو عکس العملی نسبت به تایید یا رد این خبر نداشته است.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت