خبر : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بازبینی و حذف برخی مندرجات طرح اولیه صیانت خبر داد

2021-09-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بازبینی و حذف برخی مندرجات طرح اولیه صیانت خبر داد سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد احتمال دارد در برخی بندهای مربوط به طرح موسوم به صیانت تغییراتی ایجاد شود و یا برخی از ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد احتمال دارد در برخی بندهای مربوط به طرح موسوم به صیانت تغییراتی ایجاد شود و یا برخی از پیشنهاد های آن نسبت به طرح اولیه بازبینی و یا حذف شود. این اقدام نیز در بررسی های کمیسیون مشترک و از طرف کارشناسان انجام خواهد گرفت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از احتمال تغییر در برخی بندهای طرح صیانت خبرداد. مجید انصاری با اشاره به بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران اعلام کرد برخی تغییرات اساسی در این طرح به وجود آمده و کارشناسان این حوزه و نمایندگان امکان بازبینی و حتی حذف برخی پیشنهادها در طرح اولیه را داده‌اند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 این پیشنهادها در طرح مورد نظر به منزله قانون نبوده و تنها پس از از اعلام نظر اعضای کمیسیون مشترک و شورای نگهبان به قانون تبدیل خواهد شد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد به هیچ عنوان این طرح قصد محدود سازی فضای کسب و کاری مردم را ندارد. حتی تلاش خواهد کرد تا اهمیت بیشتری به این فضا داده و اشتغال بیشتری را ایجاد کند. به گفته وی مصوبات کمیسیون مشترک دارای زمان آزمایشی بوده و پس از تصویب توسط شورای نگهبان تایید خواهد شد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت