خبر : وان وب ۳۴ ماهواره دیگر را از پایگاه قزاقستان به فضا ارسال کرد

2021-09-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا وان وب ۳۴ ماهواره دیگر را از پایگاه قزاقستان به فضا ارسال کرد شرکت آریان اسپیس توانست از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان ۳۴ ماهواره دیگر شرکت وان وب را توسط موشک سایوز در مدار زمین قرار دهد. به گزارش ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

شرکت آریان اسپیس توانست از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان ۳۴ ماهواره دیگر شرکت وان وب را توسط موشک سایوز در مدار زمین قرار دهد.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، وان وب به تازگی ۳۴ ماهواره دیگر را از سری ماهواره های اینترنتی در مدار زمین قرار داد. این ارسال که در تاریخ ۱۴ سپتامبر انجام شد از پایگاه فضایی قزاقستان بوده است. هم اکنون وان وب حدود ۳۲۲ ماهواره اینترنتی در مدار زمین دارد. این شرکت قصد دارد با گسترش فعالیت خود در حالت کلی ۶۴۸ ماهواره در مدار قرار دهد تا بتواند خدمات اینترنت ماهواره ای را آغاز کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 با پرتاب اخیر این شرکت که توسط موشک سایوز انجام شد ۳۴ ماهواره دیگر نیز طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی در فاصله ۴۵۰ کیلومتری زمین قرار گرفت. وان وب نیز همانند اسپیس ایکس قصد دارد اینترنت پر سرعت جهانی را ایجاد کند. از مهمترین خصوصیات اینترنت ماهواره‌ای سرعت زیاد و تاخیر بسیار پایین آن است. با توجه به برنامه ریزی های این شرکت اگر تمامی پرتاب های مربوط به ماهواره های آن با موفقیت انجام گیرد تا پایان سال میلادی می تواند از برخی نواحی شمالی زمین مانند اروپای شمالی، کانادا، آلاسکا، گرینلند و ایسلند را از نظر اینترنت رسانی پشتیبانی کند.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت