خبر : برخی از مشخصات گلکسی نوت ۲۲ سامسونگ فاش شد

2021-09-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا برخی از مشخصات گلکسی نوت ۲۲ سامسونگ فاش شد خبرهای جدیدی منتشر شد که نشان می‌دهد سامسونگ روی گوشی گلکسی نوت ۲۲ کار می کند و اخیرا نیز خبرهای دیگری از مشخصات این گوشی فاش شده است. به گزارش ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

خبرهای جدیدی منتشر شد که نشان می‌دهد سامسونگ روی گوشی گلکسی نوت ۲۲ کار می کند و اخیرا نیز خبرهای دیگری از مشخصات این گوشی فاش شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این یک افشاگر گزارشی از از گلکسی نوت ۲۲ منتشر کرد در آن از تلاش سامسونگ برای عرضه این گوشی در سال آینده خبر داده بود. پس از آن نیز شرایطی در مورد تامین کالاهای این گوشی توسط سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد که توجه بسیاری از دوستداران گوشی نوت را به خود جلب کرد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 افشاگر آیس جونیورز در پست خود اعلام کرد هم اکنون قاب گلکسی نوت ۲۲ مشخص شده است. این فرد در توییتر خود نوشته است: شخصی قاب میانی این گوشی را دیده و تشخیص داده که گوشی جدید نوت ۲۲ اولترا خواهد بود. در واقع تصویر دیده شده تنها یک طرح با زاویه راست بود.

به نظر می رسد سامسونگ مجددا برای طرح این گوشی از طرح مربعی همانند گوشی های نوت به جای گوشه های گرد استفاده خواهد کرد. به گفته این فرد سامسونگ در آینده تلاش خواهد کرد تا گوشی های هوشمند با حاشیه های بسیار باریک تولید کند. این افشاگر تصویری از طرح احتمالی نوت ۲۲ اولترا را نیز در پست خود منتشر کرد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت