خبر : انتشار نسخه بتای iOS 15.1 با قابلیت های متنوع برای توسعه دهندگان

2021-09-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا انتشار نسخه بتای iOS 15.1 با قابلیت های متنوع برای توسعه دهندگان اولین بتای iOS 15.1 و آیپد iPadOS 15، توسط اپل منتشر شد. در این نسخه شاهد قابلیت های جدیدی برای توسعه دهندگان هستیم. به گزارش سرویس اخبار ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

اولین بتای iOS 15.1 و آیپد iPadOS 15، توسط اپل منتشر شد. در این نسخه شاهد قابلیت های جدیدی برای توسعه دهندگان هستیم.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه توسعه‌دهندگان از بخش تنظیمات دستگاه خود می‌توانند به نسخه بتا iOS 15.1 دسترسی پیدا کنند. به گفته اپل این نسخه از قابلیت‌هایی مانند SharePlay، اعلان تماس ها و قابلیت هایی برای بلندگوی هوشمند هوم پاد پشتیبانی خواهد کرد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

قابلیت SharePlay سرویس فیس تایم به کاربران اجازه می‌دهد تا فیلم، سریال و برنامه های تلویزیونی را با خانواده تماشا کنند. همچنین می توان با استفاده از آن صفحه گوشی را به اشتراک گذاشت. هم اکنون قابلیت SharePlay برای عرضه نهایی از طریق آزمایش قابل استفاده است.

Announce Calls جدید از اپلیکیشن Setting در نسخه بتای iOS 15.1 می ‌تواند تماس ها را به شما از طریق دستیار سیری اعلام کند. علاوه بر آن نسخه بتا همراه با هوم‌پاد ۱۵.۱ بتا منتشر شد که در آن قابلیت هایی مانند صدای Lossless و دالبی اتموس به بلندگوهای هوشمند اضافه میشود. با استفاده از اپلیکیشن Health در iOS جدید می‌توانید کارت واکسن را به اپلیکیشن Wallet  اضافه کنید. تا با استفاده از آن ارائه اطلاعات به شرکت ها و رستوران ها آسان تر شود.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت