خبر : بازی ایران و کره همراه با اجرای پروژه VAR در ورزشگاه آزادی خواهد بود

2021-10-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا بازی ایران و کره همراه با اجرای پروژه VAR در ورزشگاه آزادی خواهد بود طی تفاهم‌نامه‌ای که شرکت همراه اول با فدراسیون فوتبال منعقد کرده است از بازی ایران و کره پروژه VAR در ورزشگاه آزادی آغاز به کار ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

طی تفاهم‌نامه‌ای که شرکت همراه اول با فدراسیون فوتبال منعقد کرده است از بازی ایران و کره پروژه VAR در ورزشگاه آزادی آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و طبق وعده مدیرعامل همراه اول سرویس VAR در ورزشگاه آزادی در بازی ایران و کره جنوبی به کار گرفته خواهد شد. اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به همراه مدیرعامل همراه اول تفاهم نامه را در جهت به کارگیری فناوری های روز دنیا در ورزش منعقد کردند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

به گفته اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول برای بازی ایران با کره از تکنولوژی VAR استفاده خواهد شد. به گفته مدیر عامل همراه اول پیش از این استفاده از این تکنولوژی در بازی ها به یک چالش تبدیل شده بود. اما با پیشرفت های انجام شده در حوزه توسعه زیرساخت ها در بازی آینده این سرویس فعال خواهد شد.

وی اضافه کرد احتمالاً تا ابتدای سال ۱۴۰۱ این شرکت قادر خواهد بود تا ۱۲ استادیوم کشور را به زیرساخت ارتباطی مجهز کند تا بتوان در آن از سرویس VAR استفاده کرد. این سرویس می‌تواند دقت داوری و قضاوت ها را در بازی ها افزایش دهد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت