خبر : قابلیت جدید اینستاگرام به فاصله گیری از اینستاگرام و استفاده کمتر نوجوانان از این پلتفرم کمک می کند

2021-10-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا قابلیت جدید اینستاگرام به فاصله گیری از اینستاگرام و استفاده کمتر نوجوانان از این پلتفرم کمک می کند قابلیت جدید اینستاگرام به نام استراحت به کاربران نوجوان کمک خواهد کرد تا برای مدتی از این شبکه اجتماعی فاصله بگیرند. ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

قابلیت جدید اینستاگرام به نام استراحت به کاربران نوجوان کمک خواهد کرد تا برای مدتی از این شبکه اجتماعی فاصله بگیرند. علاوه بر آن با تشویق این کاربران از استفاده محتوای نامناسب برای این افراد جلوگیری می کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، فیسبوک اخیراً اتهاماتی را از سوی افراد مطرح در مورد اعتیاد کاربران به اینستاگرام دریافت کرده است و به همین منظور این شرکت قابلیت جدیدی را معرفی کرد تا از آسیب به نوجوانان جلوگیری کند. طی گزارشی که سی ان ان منتشر کرده است نیک کلگ، معاون امور جهانی فیسبوک از قابلیت جدیدی برای استفاده کمتر کاربران نوجوان از پلتفرم اینستاگرام خبر داده است.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 البته هنوز مشخص نیست این قابلیت چه زمانی آماده به کار خواهد شد. اما هدف از ساخت آن کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی و یا دیگر رفتارهای ناسالم است. البته کلگ در مورد رویکرد فیسبوک برای دوری کاربران نوجوان از محتوای نامناسب توضیح نداده است. وی در این مورد می گوید: در آینده قابلیتی معرفی خواهد شد که به وسیله آن کلیه کاربران و محتوای مشاهده شده آنها بررسی شده و در صورتی که نوجوانان بارها محتوای نامناسب مشاهده کرده باشند به سمت مشاهده سایر محتواها هدایت خواهند شد.

پس از ابراز نگرانی خانم هاوگن در مورد اینستاگرام اکنون این شرکت ساز و کار جدیدی را برای کاهش این نگرانی ها در پیش گرفته است. پیش از این هاوگن اعلام کرد فیسبوک با اطلاع از موضوع موضوع الگوریتم های مخرب همچنان کودکان را به سمت این محتواها هدایت می کند. همچنین تلاشی نیز برای مقابله با نفرت پراکنی انجام نمی گیرد. زیرا سودآوری بیش از ایمنی کاربران برای این شرکت اهمیت دارد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت