خبر : پیکسل ۶ گوگل با نسخه ۸ گیگابایت رم در فهرست گیک بنچ مشاهده شد

2021-10-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا پیکسل ۶ با نسخه ۸ گیگابایت رم در فهرست گیک بنچ مشاهده شد پیکسل ۶ گوگل در فهرست آزمون تک هسته ای و چند هسته ای سایت گیک بنچ مشاهده شد این گوشی جدید گوگل توانست در این آزمون ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

پیکسل ۶ گوگل در فهرست آزمون تک هسته ای و چند هسته ای سایت گیک بنچ مشاهده شد این گوشی جدید گوگل توانست در این آزمون امتیازات ۱۲۰۷ و ۲۷۰۶ را کسب کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل به زودی از سری جدید گوشی های پیکسل رونمایی خواهد کرد. طی گزارشی که گیزچاینا منتشر کرده است گوگل در تاریخ ۲۷ مهر ماه از دو گوشی جدید پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو در آمریکا رونمایی خواهد کرد. به نظر میرسد تنها چند روز پیش از عرضه رسمی این گوشی مشخصات آن در گیک بنچ مشاهده شد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

گوگل در سری جدید گوشی های پیکسل از تراشه رسمی خود به نام تنسور Tensor استفاده کرده است. گوگل با بیان اینکه سری جدید پیکسل بسیار قدرتمندتر از نمونه های قبلی خود است، اعلام کرد در این گوشی از تراشه اختصاصی خود استفاده کرد. گوشی پیکسل ۶ به ۸ گیگابایت رم و به پردازنده گرافیکی Mali G78 مجهز است.

در مجموع گوشی پیسکل ۶ موفق شد در آزمون تک هسته ای امتیاز ۱۰۲۷ و در آزمون چند هسته ای امتیاز ۲۷۰۶ را کسب کند. بطوری که در آزمون تک هسته بالاتر از اسنپدراگون ۸۸۸ قرار گرفت. گوشی پیسکل ۶ به نمایشگر ۶٫۴ اینچی و مدل پرو نیز به نمایشگر ۶٫۷ اینچی +QHD مجهز خواهد بود. در پنل پشتی آنها نیز ۳ دوربین قرار دارد. در سری جدید پیکسل از تم پویای Material You اندروید ۱۲ استفاده شده است. این موضوع باعث افزایش تجربه کاربری کاربران خواهد شد. در این گوشی با سخت ترین لایه های امنیتی سخت افزاری مواجه خواهیم شد که آن را از نظر امنیتی در رتبه بالایی قرار خواهد داد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت