خبر : تلگرام از آغاز به کار پلتفرم تبلیغاتی خود خبر داد

2021-10-27
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا تلگرام از آغاز به کار پلتفرم تبلیغاتی خود خبر داد پلتفرم تبلیغاتی تلگرام به طور رسمی رونمایی شد و اکنون در مرحله آزمایشی فعالیت دارد. این شبکه اجتماعی که اکنون ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد اعلام کرد پلتفرم تبلیغاتی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

پلتفرم تبلیغاتی تلگرام به طور رسمی رونمایی شد و اکنون در مرحله آزمایشی فعالیت دارد. این شبکه اجتماعی که اکنون ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد اعلام کرد پلتفرم تبلیغاتی تلگرام در کانال های بیش از هزار عضو قابل استفاده است و می توان تبلیغاتی با حداکثر ۱۶۰ کاراکتر را به نمایش گذاشت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیام های تبلیغاتی قابل استفاده در کانال ها تنها با موضوع کانال های عمومی خواهند بود. به همین دلیل داده های کاربران مورد استفاده این شبکه اجتماعی نبوده و کلیه کاربران یک کانال قادر به دیدن تبلیغ های یکسان هستند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 همچنین تبلیغ دهندگان می توانند با توجه به نوع کانال و موضوع آن زبان متناسب را انتخاب کنند. امکان نمایش تبلیغات در کانال های مختلف به صورت انتخابی وجود دارد. تلگرام توانست با استفاده از از این قابلیت علاوه بر تبلیغات حفظ حریم خصوصی را نیز ارائه کند. همچنین این شرکت اعلام داشت کلیه افرادی که از تبلیغات استفاده کنند شامل ردیابی نخواهند شد و این شرکت آنها را دسته بندی نمی کند. در این تبلیغات لینک های خارجی وجود ندارند و به همین دلیل امکان جاسوسی نیز فراهم نخواهد بود. این پلتفرم تبلیغاتی پس از گذشتن از فاز آزمایشی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت