خبر : کالبد شکافی پارچه تمیز کننده اپل توسط iFIxit

2021-10-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا کالبد شکافی پارچه تمیز کننده اپل توسط iFIxit چندی پیش اپل یک پارچه تمیز کننده ۱۹ دلاری عرضه کرد که با توجه به قیمت و انتقادهایی که از آن انجام شد به سرعت به فروش رسید. به طوری که ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

چندی پیش اپل یک پارچه تمیز کننده ۱۹ دلاری عرضه کرد که با توجه به قیمت و انتقادهایی که از آن انجام شد به سرعت به فروش رسید. به طوری که کاربران دیگر باید برای تحویل سفارش های خود تا سال ۲۰۲۲ منتظر بمانند. اکنون iFIxit سراغ این پارچه ۱۹ دلاری رفته تا مواد تشکیل دهنده آن را معرفی کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، iFIxit مواد به کار رفته در محصول جدید اپل را به طور کلی بررسی کند. این وب سایت پس از بررسی در مورد این محصول گفته است: پارچه تمیز کننده اپل از جنسی دارای لایه نازک میکروفیبر شبیه به آنچه که در پوشش داخلی کاور هوشمند آیپد پرو دیده بودیم است. به طوری که شباهت بسیاری به چرم مصنوعی دارد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

در ادامه بررسی نیز گفته شده است: این پارچه از دو پارچه به هم چسبیده شده تشکیل شده است. به طوری که در صورت نارضایتی از کیفیت پارچه می توانید لایه ‌های آن را از هم جدا کنید. بدین ترتیب دو پارچه ۹٫۵۰ دلاری خواهید داشت. ‏ iFIxit این پارچه را در زیر میکروسکوپ نیز بررسی کرده است.

کیفیت ممتاز پارچه اپل در زیر میکروسکوپ نیز کاملاً مشخص است. تارهای آن به طور پیچیده در هم تنیده شده تا آن را به یک وسیله برای تمیز کردن تبدیل کند. علاوه بر آن خط های ظریف روی پارچه دیده شده که همان علامت برند سیب مربوط به این شرکت را تداعی می کند. در نهایت iFIxit به پارچه نظافت اپل نمره ۱۰ را در تعمیر پذیری داده است و گفته است: این پارچه پس از تکه تکه کردن توسط قیچی امکان قرارگیری دوباره در کنار هم را ندارد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت