خبر : مایکروسافت با هدف بازی سازی در فضای ابری با سگا همکاری می کند

2021-11-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا مایکروسافت با هدف بازی سازی در فضای ابری با سگا همکاری می کند مایکروسافت در بیانیه اخیر خود اعلام کرد با هدف استفاده از قابلیت های بازی سازی سگا در زیرساخت‌های ابری همکاری استراتژیک خود را به این شرکت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

مایکروسافت در بیانیه اخیر خود اعلام کرد با هدف استفاده از قابلیت های بازی سازی سگا در زیرساخت‌های ابری همکاری استراتژیک خود را به این شرکت آغاز کرده است. این همکاری در آینده به ساخت نسل جدیدی از بازی‌های رایانه‌ای می‌انجامد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از مایکروسافت سگا نیز در بیانیه مطبوعاتی خود از آغاز همکاری با مایکروسافت به صورت دو طرفه خبرداده است که قرار است در این همکاری از زیرساخت ابری مایکروسافت آژور برای توسعه بازی ها استفاده شود. همچنین این دو شرکت قرصد دارند پروژه ای به نام سوپرگیم (Super Game) را آغاز کنند که پیش از این خبرهایی در مورد آن منتشر شده بود.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 البته زمان عرضه این پروژه ممکن است طی سال های آینده باشد. به نقل از ویندوز سنترال، معاون شرکت مایکروسافت اعلام کرده است سگا نقشی نمادین در صنعت بازی دارد. این شرکت توانست در سال‌های گذشته نقش یک شریک موفق را برای ما حفظ کند. به همین دلیل تلاش داریم تا با این شرکت همکاری دیگری را آغاز کنیم. این همکاری در آینده منجر به کشف راه های جدید و شروع تجربه های منحصر به فرد در زمینه فناوری های ابری و بازی های ایجاد شده بر بستر آن خواهد بود.

 بیانیه مطبوعاتی سوپرگیم نیز نشان می دهد اکنون شرکت سگا در چند حوزه مختلف مانند جامعه (Community)، آنلاین (Online)، جهانی (Global) و بخش آی‌پی (IP Utilization) تمرکز دارد. همچنین مشارکت‌های آینده سگا در زمینه بررسی همکاری ها در زمینه زیرساخت شبکه و ارتباطات خواهد بود. هنوز اطلاعات جزئی تری در مورد این همکاری استراتژیک منتشر نشده است. اما کاربران بازی های کنسول های ایکس باکس باید منتظر نتیجه بازی های آینده حاصل از همکاری دو شرکت باشند.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت