خبر : شرکت نایکی در فضای متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید می کند

2021-11-05
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شرکت نایکی در فضای متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید می کند ثبت نماد بازرگانی توسط شرکت نایکی نشان می دهد این شرکت تلاش دارد تا در آینده ای نزدیک در دنیای مجازی متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

ثبت نماد بازرگانی توسط شرکت نایکی نشان می دهد این شرکت تلاش دارد تا در آینده ای نزدیک در دنیای مجازی متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک وکیل تجاری که تاکنون چندین علامت تجاری برای شرکت‌های مختلف ثبت کرده می گوید شرکت نایک در تاریخ ۲۷ اکتبر درخواستی را برای ثبت علامت تجاری نایک و JUST DO IT برای لوگوی خود ثبت کرده است. گر بن وکیل علامت های تجاری در گزارشی هدف از ثبت علامت تجاری نایک را مرتبط با این ایده متاورس دانسته است. به گفته وی هدف از ثبت این علامت حفاظت از این شرکت و نام تجاری آن بوده است. زیرا با ثبت نام تجاری در دنیای مجازی می توان از آن در برابر کالاهای مجازی نیز حفاظت کنید.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

ازطرفی نایک آگهی استخدامی را برای طراحی مجازی منتشر کرده که نشان می دهد این شرکت به دنبال کارمندانی است که با مشاغل مرتبط با متاورس آشنایی دارند. این شرکت پیش از این نیز در دنیای مجازی از پوشاک خود استفاده کرده بود. همکاری دو شرکتنایک و اپیک گیمز در سال ۲۰۱۹ بود که در بازیهای محبوب فورتنایت از پوشاک مجازی استفاده شده باشد. همکاری نایک با شرکت روبلوکس Roblox نیز پس از تغییر نام فیسبوک به متا انجام گرفته است.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت