خبر : پایش ضربان‌قلب و تنفس از طریق گوگل فیت و دوربین به پیکسل ۶ اضافه میشود

2021-11-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا پایش ضربان‌قلب و تنفس از طریق گوگل فیت و دوربین به پیکسل ۶ اضافه میشود سری پیکسل 6 گوگل به کاربران اجازه می دهد تا از طریق اپ گوگل فیت با کمک دوربین و فلش گوشی ضربان قلب و ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

سری پیکسل ۶ گوگل به کاربران اجازه می دهد تا از طریق اپ گوگل فیت با کمک دوربین و فلش گوشی ضربان قلب و تنفس را پایش کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژگی های جدیدی مانند صدای تطبیقی و پایش ضربان قلب و تنفس به سری گوشی های پیکسل گوگل اضافه شده است. این ویژگی از طریق گوگل فیت به این گوشی اضافه خواهد شد. بر طبق گزارش ۹to5google این برنامه می‌تواند به خوبی ضربان قلب و تعداد دم و بازدم را نظارت کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 در این برنامه فلش گوشی همانند ضربان قلب میزند و می تواند تغییر رنگ در پوست انگشت کاربر را نیز تشخیص دهد. این ویژگی ها اکنون به صورت آزمایشی قرار داده شده و کاربر برای اطمینان از نتیجه حاصل شده حتماً باید به پزشک مراجعه کند. گوگل این ویژگی ها را از طریق گوگل فیت و یا از طریق تگ early access در اختیار برخی کاربران قرار داد. این اپلیکیشن با کمک دوربین می تواند میزان ضربان قلب و تنفس کاربر را اندازه گیری کند. هم اکنون گوگل تلاش دارد تا در نسخه به روز رسانی برخی عناصر را باز طراحی کرده و همچنین یک صفحه جدید Browse برای آن ایجاد کند.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت