خبر : تعداد بالای پتنت ثبت شده توسط سامسونگ این شرکت را به‌ نوآورترین شرکت سال تبدیل کرد

2021-12-08
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا تعداد بالای پتنت ثبت شده توسط سامسونگ این شرکت را به‌ نوآورترین شرکت سال تبدیل کرد سامسونگ با ثبت بیشترین پتنت توانست عنوان نوآورترین شرکت را به خود اختصاص دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ثبت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

سامسونگ با ثبت بیشترین پتنت توانست عنوان نوآورترین شرکت را به خود اختصاص دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ثبت بیشترین تعداد پتنت توسط سامسونگ آن را به مبتکرترین شرکت فناوری تبدیل کرده است. طی گزارشی که سام موبایل منتشر کرده است سامسونگ الکترونیکس به تنهایی ۹۴۹۹ پتنت در سال میلادی کنونی و سامسونگ دیسپلی نیز ۳۵۲۴ پتنت ثبت کرده است. به همین دلیل می‌توان سامسونگ را به عنوان نوآورترین شرکت در نظر گرفت.

در دهه‌ گذشته نیز سامسونگ الکترونیکس در زمینه واقعیت مجازی و افزوده، فناوری های مرتبط با ۵G و هوش مصنوعی و رانندگی خودکار در بین ۱۰ مبتکر برتر قرار داشته است. این شرکت تنها در حوزه واقعیت مجازی و افزوده ۱۰۷۰ پتنت ثبت کرده که میتوان به عنوان ششمین شرکت مبتکر جهان انتخاب شود. در زمینه فناوری‌های ۵G نیز ۳۱۷۳ پتنت ثبت کرده به طوری که این شرکت را در رتبه چهارم قرار می دهد.

 در حوزه فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی نیز با ثبت ۶۳۶۰ پتنت در جایگاه دوم قرار دارد. فعالیت های سامسونگ از سال ۲۰۱۱ تاکنون به قدری زیاد بوده که توانسته در این مدت و با وجود ثبت پتنت کمتر از رقبای خود در ۲۰۲۱ باز هم در صدر قرار بگیرد.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher