خبر : بیشترین درخواست های کلاس خصوصی برای کدام درس ها است؟ (گزارش استادبانک)

2021-12-11
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا کلاس خصوصی، یکی از بهترین امکانات آموزشی است که در ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان تاثیر بسیار پررنگ و ثمربخشی دارد.  انواع رشته‌های نظری، فنی و دانشگاهی از دروس متعدد و مختلفی تشکیل شده‌اند که بعضی از آن‌ها بسیار دشوار هستند. طبیعی است که دانش‌آموز در ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

کلاس خصوصی، یکی از بهترین امکانات آموزشی است که در ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان تاثیر بسیار پررنگ و ثمربخشی دارد.  انواع رشته‌های نظری، فنی و دانشگاهی از دروس متعدد و مختلفی تشکیل شده‌اند که بعضی از آن‌ها بسیار دشوار هستند. طبیعی است که دانش‌آموز در طول سال تحصیلی، درخواست کلاس خصوصی با اساتید برجستهی هر درسی را داشته باشد. ساعت کلاس مدرسه محدود و تعداد دانش‌آموزان بالا است، بنابراین شاگرد برای یادگیری اصولی درس، نیازمند راهنمایی معلم خصوصی است. اما بیشترین درخواست‌ کلاس خصوصی برای کدام درس ها است؟ در این مطلب گزارش استادبانک، یکی از برترین سامانههای تدریس خصوصی کشور را درباره‌ی این موضوع می‌خوانیم و با پرتقاضاترین درس‌ها برای کلاس خصوصی در کمتر از یک سال گذشته آشنا می‌شویم.

تدریس خصوصی ریاضی؛ بیشترین درخواست کلاس خصوصی

چندان عجیب نیست اگر بدانیم درس ریاضی، بیشترین درخواست کلاس خصوصی را دارد. ریاضیات با گستردگی و تنوع مباحثی که دارد، دانش‌آموزان پایه ابتدایی تا دانشگاه را به چالش می‌کشد. درس ریاضی از محدود دروسی است که از اولین روز مدرسه همراه با دانش‌آموز است و همیشه تاثیر زیادی روی نتیجه کارنامه شاگردان می‌گذارد. در زمان آزمون کنکور سراسری هم ریاضیات، یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین دروس تخصصی است. حتی دانش‌آموزانی که در دو رشته‌ی ریاضی و تجربی هم تحصیل نمی‌کنند، از میزان اهمیت این درس آگاه هستند.

تعداد درخواست کلاس خصوصی برای همه‌ی شاخه‌های ریاضی در کمتر از یکسال گذشته در استادبانک، بیشتر از ۱۲هزار درخواست بوده است. ریاضی نهم نیز، با حدود ۱۸۰۰ درخواست کلاس خصوصی، پرمخاطب‌ترین مقطع ریاضی است.

لینک تدریس خصوصی ریاضی استادبانک:

https://www.ostadbank.com/tutor-list/mathematics

معلم خصوصی زبان انگلیسی مکالمه و مهارت‌های دیگر؛ از آزمون آیلتس تا درس مدرسه

یادگیری زبان انگلیسی در جهانی که امروز در آن زندگی می‌کنیم، یک امر واجب و بسیار حیاطی است. مهاجرت، فرصت‌های شغلی و موقعیت اجتماعی، مهم‌ترین دلایل انگیزه‌ی زبان‌آموزان هستند.

همین موضوع باعث شده تا بازه‌ی سنی زبان‌آموزان بسیار متنوع و گسترده باشد. کودک تا بزرگسال، جزئی از جامعه‌ی متقاضی کلاس خصوصی زبان انگلیسی هستند. از میان مهارت‌های چهارگانه زبان (مکالمه، نوشتار، خواندن و شنیدار)، کلاس خصوصی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی، درخواست‌های بیشتری دارد. زبان‌آموزان بسیاری خود را برای آزمون‌های معتبر و بین المللی مانند آیلتس و تافل آماده می‌کنند و معمولا بیشتر آن‌ها در بخش مکالمه ضعف بیشتری دارند. البته به‌طور کلی استقبال از کلاس خصوصی آیلتس (برای هر چهار مهارت)، بسیار خوب است. زبان آموزان می‌دانند بهترین شیوه‌ی یادگیری انگلیسی، شرکت در کلاس بهترین معلم خصوصی زبان است تا به‌طور اختصاصی آن‌ها را در مسیر یادگیری هدایت کنند. البته، درخواست

درخواست کلاس خصوصی زبان انگلیسی در همه‌ی مهارت‌ها و پایه‌های تحصیلی، عددی نزدیک به ۳۴۰۰ تقاضا را نشان می‌دهد. همان‌طور نیز که عنوان شد، مکالمه زبان انگلیسی پرطرفدارترین شاخه‌ی آموزشی این رشته است و نزدیک به ۱۶۰۰ درخواست در حدود یکسال گذشته داشته است.

لینک دسترسی به بهترین معلم زبان استادبانک:

https://www.ostadbank.com/tutor-list/english

فارسی؛ درخواست کلاس خصوصی با تعداد بالا برای دانش‌آموزان ابتدایی

احتمالا نکته جالب و عجیب این لیست، حضور درس فارسی میان پر درخواست‌ترین دروس برای کلاس خصوصی است. در سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، تعداد درخواست کلاس خصوصی فارسی ابتدایی بسیار بالا است و مشخص است که والدین به یادگیری اصولی گفتار و نوشتار فرزندشان از پایه‌، به خوبی اهمیت می‌دهند. درخواست تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی، تعداد تقاضای قابل توجه‌ای دارد. به هرحال، الفبای سواد دانش‌آموز در همین مقطع شکل می‌گیرد و باید نسبت به یادگیری آن حساسیت بیشتری نیز وجود داشته باشد.

البته آموزش ادبیات فارسی، فقط محدود به دوره دبستان نیست و فارسی دوره‌های متوسطه اول و دوم هم، متقاضیان خود را دارد. اما تعداد درخواست کلاس خصوصی برای فارسی مقطع ابتدایی، اختلاف معناداری را با دیگر پایه‌ها دارد و فقط در چند ماه گذشته، نزدیک به ۱۳۰۰ تقاضا داشته است. این در حالی است که کل درخواست‌های ثبت شده برای درس فارسی (در همین محدوده‌ی زمانی) حدود ۲۵۰۰ تقاضا است.

معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمالات دانشگاه؛ کلاس خصوصی برای دانشجویان

در استادبانک، برای دروس دانشگاهی نیز استاد خصوصی وجود دارد که بیشترین درخواست کلاس خصوصی برای دروس دانشگاهی، متعلق به آمار و احتمالات و معادلات دیفرانسیل است. همان‌طور که اشاره شد، گستردگی ریاضیات با مباحث مختلف باعث شده است تا این درس از ابتدایی تا دانشگاه همراه دانش‌پژوهان باشد. تعداد بالای درخواست تدریس خصوصی برای معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمالات دانشگاه، نشان می‌دهد که دانشجویان نیز، نیازمند کمک گرفتن از استاد خصوصی هستند تا طی کردن روند یادگیری برای آن‌ها ساده‌تر شود.

دروس دانشگاهی در چند ماه گذشته، نزدیک به ۱۳۰۰ درخواست برای کلاس خصوصی داشته‌اند که آمار و احتمالات پرطرفدارترین درس دانشگاهی بوده است.

درخواست تدریس خصوصی شیمی

درس شیمی، یکی از نقاط ضعف جدی برخی دانش‌آموزان است و آن‌ها به سختی مفاهیم آن را یاد می‌گیرند. به طور کلی، رویکرد دانش‌آموزان در مقابل شیمی خیلی متفاوت است. بعضی از محصلان به خوبی با این درس ارتباط برقرار می‌کنند و عملکرد قابل توجه‌ای نیز دارند. اما در از طرفی دیگر، بسیاری از دانش‌آموزان درک خوبی از مفاهیم شیمی ندارند و به طور مداوم دچار چالش هستند. به همین دلیل، تعداد درخواست کلاس خصوصی شیمی نیز بسیار بالا است و شاگردان برای کسب نتیجه‌ی مطلوب در امتحانات نهایی و آزمون کنکور، از معلم خصوصی شیمی استادبانک کمک می‌گیرند.

شیمی در همه‌ی مقاطع تحصیلی حدود ۲۳۰۰ درخواست برای کلاس خصوصی داشته است که شیمی پایه دهم پرتقاضاترین مقطع، برای برگزاری کلاس خصوصی شیمی بوده است.

علوم تجربی و دانش‌آموزان پایه متوسطه اول

احتمالا، کمتر کسی باور می‌کند که درس علوم تجربی برای خیلی دانش‌آموزان دشوار است و آن‌ها نیازمند داشتن معلم خصوصی علوم هستند. اما طبق گزارش سایت استادبانک، یکی از پرطرفدارترین کلاس‌های خصوصی، متعلق به درس علوم تجربی متوسطه اول است.  وجود مفاهیم علمی، طبیعی و شهودی، کار یادگیری علوم تجربی را برای شاگردان سخت کرده است. درس علوم بعد از پایه نهم، دیگر در مقاطع تحصیلی بالاتر وجود ندارد و مفاهیم مختلف آن به طور اختصاصی در شیمی و فیزیک به محصلان آموزش داده می‌شوند. بنابراین، می‌توان درک کرد چرا یادگیری مفاهیم پایه‌ی درس‌هایی مانند شیمی و فیزیک برای شاگردان دشوار است.

تعداد درخواست کلاس خصوصی برای علوم تجربی، عددی نزدیک به ۱۴۰۰ است که علوم مقطع نهم با اختلاف پرتقاضاترین پایه‌ی تحصیلی برای این درس بوده است.

تدریس خصوصی فیزیک؛ از دبیرستان تا دانشگاه!

بدون شک بعد از ریاضیات، درس فیزیک با مفاهیم پیچیده و دشوارش است که چالش بسیاری را برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند. فیزیک از پایه دهم، وارد چرخه‌ی آموزشی کشور می‌شود و به دلیل مباحث متنوعی که دارد، برای بیشتر دانش‌آموزان چالش‌برانگیز است. مسئله‌ی اصلی درباره‌ی فیزیک، درک درست مطالب درسی آن است تا دانش‌آموز بتواند تمرینات این درس را حل کند. بنابراین، دلیل وجود درخواست‌ بالا برای تدریس خصوصی فیزیک کاملا روشن است.

برای درس فیزیک در کمتر از یکسال گذشته، حدود ۲۷۰۰ درخواست کلاس خصوصی در استادبانک ثبت شده است. فیزیک پایه دوازدهم اندکی بیشتر از پایه‌های دهم و یازدهم تقاضا داشته است. اما به‌طور کلی میزان درخواست کلاس خصوصی برای فیزیک سه مقطع دوره متوسطه دوم، بسیار به همدیگر نزدیک است و اهمیت این درس در کل دوره دبیرستان را نشان می‌دهد.

درخواست کلاس خصوصی برای درس‌های دیگر در استادبانک چگونه است؟

دروس کنکور، درخواست کلاس خصوصی تقریبا بالایی دارند. درباره‌ی درس‌های مهمی مانند ریاضی و فیزیک صحبت کردیم. اما دروس دیگر نیز وجود دارند که تاثیر بالایی روی آزمون کنکور سراسر دارند و طبیعتا درخواست تدریس خصوصی برای آن‌ها همیشه وجود داد. عربی، یکی از همین درس‌ها است که بیشتر دانش‌آموزان در آن مشکل دارند و حتی برای قبولی در امتحانات نهایی، باید از معلم خصوصی عربی کمک بگیرند.

تقاضا برای کلاس خصوصی درس عربی در کمتر از یکسال گذشته، حدود ۱۶۰۰ درخواست بوده است که عربی مقطع متوسطه اول (پایه‌های هفتم تا نهم)، بیشترین درخواست را داشته‌اند.

حوزه‌ی آموزش برای دروس دانشگاهی هم از رونق خوبی برخوردار است. درس‌هایی مانند مکانیک سیالات، مقاومت مصالح، انتقال حرارت، معماری کامپیوتر، اقتصاد مهندسی و مدارهای الکتریکی، درخواست کلاس خصوصی قابل توجه‌ای دارند.

استادبانک؛ بهترین مرجع برای پاسخگویی به درخواست کلاس خصوصی ابتدایی تا دانشگاه

جواب این سوال که “بیشترین درخواست‌های کلاس خصوصی برای کدام درس‌ها است؟”، نشان می‌دهد نیاز دانش‌آموزان در کدام درس و مقطع تحصیلی به تدریس خصوصی بیشتر است. در کمتر از یک‌سال گذشته برای همه‌‌‌ی دروسی که در استادبانک تدریس می‌شوند، نزدیک به ۳۷هزار درخواست کلاس خصوصی ثبت شده است. سیستم آموزشی کشور، باید بتواند بهترین شرایط یادگیری را برای دانش‌پژوهان و این حجم از تقاضا فراهم کند.

سامانهی تدریس خصوصی استادبانک با چندین سال فعالیت و تجربه‌ی مستمر در حوزه‌ی آموزش، آماده‌ پاسخگویی به همه‌ی درخواستهای کلاس خصوصی برای مقاطع ابتدایی تا دانشگاه است. پلتفرم تدریس خصوصی استادبانک با داشتن جمعی از برترین اساتید، بهترین مرجع برای انتخاب و رزرو معلم خصوصی است تا دانش‌آموزان و دانشجویان با خیالی آسوده درخواست کلاس خصوصی خود را ثبت نمایند.

والدین، دانش‌آموزان و دانشجویانی که قصد انتخاب معلم یا استاد خصوصی را دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، مدرس مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به خوبی شما را راهنمایی کنند.

• سلب مسئولیت: این مطلب یک مقاله رپورتاژ آگهی میباشد که توسط تبلیغ کننده نگارش شده است و آژانس خبری تکنا صرفا نمایش دهنده آن است. انتشار این مطلب بمعنای تایید و یا رد محتوای آن نیست لذا مسئولیت و عواقب حقوقی استفاده از این مطلب بعهده کاربر میباشد.

منبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher