خبر : اینستاگرام اکنون ۲ میلیارد کاربر ماهانه فعال دارد

2021-12-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا اینستاگرام اکنون ۲ میلیارد کاربر ماهانه فعال دارد طبق گفته منابع آگاه اکنون تعداد کاربران اینستاگرام که به صورت ماهانه فعالیت دارند به مرز حدود دو میلیارد رسیده است. هرچند که خود شرکت متا هرگز اقدام به انتشار آمار ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

طبق گفته منابع آگاه اکنون تعداد کاربران اینستاگرام که به صورت ماهانه فعالیت دارند به مرز حدود دو میلیارد رسیده است. هرچند که خود شرکت متا هرگز اقدام به انتشار آمار تعداد کاربران فعال خود نکرده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ برای آخرین بار تعداد کاربران خود را منتشر کرده بود. آن زمان تعداد کاربران به حدود یک میلیارد نفر رسیده بود. به طوری که اکنون پس از گذشت سه سال تعداد کاربر فعال ماهانه به مقدار دو برابر رسیده است. یکی از دلایل عدم انتشار تعداد کاربران فعال این پلتفرم وجود شرایطی مانند اتهامات پیشرو در ارتباط با آسیب به کودکان و نوجوانان است.

اما برخی از کاربران این شرکت بدون آن که نامشان فاش شود تعداد کاربران فعال را حدود ۲ میلیارد اعلام کردند. این منبع آگاه پس از اعلام آمار تعداد کاربران دلیل اصلی عدم انتشار چنین آماری توسط متا را شرایط فعلی آن شرکت دانسته است. این کارمندان حین مکالمات داخلی توانستند به چنین آماری دست پیدا کنند. اینستاگرام یک هفته پیش از تغییر نام چنین آماری را ثبت کرده بود.

هم اکنون ایستاگرام به اتهاماتی نظیر افزایش رفتارهای خود آزاری در بین جوانان و زنان متهم شده است. به همین دلیل این شرکت هرگز به دنبال اعلام آمار تعداد کاربران فعال خود نیست. آدام موسری مدیر اینستاگرام باید به کنگره رفته و در مقابل اعضای آن ادای شهادت کند. اعضای سنا ماه ها به دنبال بررسی اثرات متا روی سلامت روان کاربران بوده اند.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher