خبر : اولین حافظه SSD SK Hynix با رابط PCIe نسل ۴ در CES 2022 رونمایی شد

2022-01-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا اولین حافظه SSD SK Hynix با رابط PCIe نسل 4 در CES 2022 رونمایی شد شرکت SK Hynix اولین توسعه دهنده حافظه SSD با رابط PCIe 4.0 محصول خود را در نمایشگاه CES 2022 معرفی کرد. به گزارش سرویس ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

شرکت SK Hynix اولین توسعه دهنده حافظه SSD با رابط PCIe 4.0 محصول خود را در نمایشگاه CES 2022 معرفی کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، شرکت SK Hynix قصد دارد حافظه‌های SSD نسل جدید خود با رابط PCIe 4.0 را در سال جاری به طور تجاری عرضه کند. ظرفیت این هارد های SSD جدید ۵۰۰ گیگابایت، ۱ و ۲ ترابایت خواهد بود. این شرکت هدف اصلی از تولید این حافظه ها را بهبود عملکرد سیستم خانگی مختص گیمرها و تولید کننده های محتوا دانسته است.

SK Hynix به عنوان بزرگترین تولید کننده حافظه در جهان جدیدترین حافظه SSD خود با رابط PCIe 4.0 را عرضه کرده است. این سری پرچمدار قرار است در سه ماهه اول سال جدید میلادی وارد بازار شود. از نمونه های اصلی این حافظه SSD استفاده از رابط نسل چهار است به طوری که می تواند حداکثر سرعت خواندنی برابر با  MB/s7000 و سرعت نوشتنی برابر با  ۶۵۰۰MB/s ارائه کند.

به طور کلی این حافظه تا سقف ۱۲۰۰ ترابایت اطلاعات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. چه حداکثر سرعت خواندن و نوشتن و چه سرعت خواندن و نوشتن تصادفی آن نسبت به SSD های موجود در بازار با رابط PCIe 4.0 بیشترین محسوب می شود. فرم فاکتور این محصول از نوع M.02 بوده و قرار است تنها با عرض ۲۲ و طول ۸۰ میلیمتر ساخته شود.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher