خبر : رونمایی صندلی گیمینگ با قابلیت لرزش در نمایشگاه CES 2022

2022-01-10
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا محصول جدید ریزر در نمایشگاه امسال یک صندلی گیمینگ با قابلیت لرزش است صندلی گیمینگ جدید ریزر یک نمونه اولیه تحت عنوان Enki Pro HyperSense خواهد بود که در آن یک موتور هپتیک در نزدیکی چرخ ها باعث ایجاد ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

صندلی گیمینگ جدید ریزر یک نمونه اولیه تحت عنوان Enki Pro HyperSense خواهد بود که در آن یک موتور هپتیک در نزدیکی چرخ ها باعث ایجاد لرزش یا تکان کاربر میشود. این لرزش بسته به اتفاقات داخل بازی و فیلم ها انجام می گیرد. همچنین به دلیل وجود این موتور کاربران روی صندلی ممکن است حدود ۴ سانتیمتر و در پاسخ زمانی ۵ میلی ثانیه بالا یا پایین برده شوند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ریزر با همکاری شرکت D-Box صندلی کامپیوتر معمولی خود را به ویژگی‌های جدیدی برای طرفداران بازی تبدیل کرده است. این همکاری کمک کرده تا قابلیت‌های حرکتی به صندلی اضافه شود. ویژگی های اصلی روی چرخ های صندلی پیاده شده که می تواند ویژگی های حرکتی خوبی را ارائه کند.

به گفته ریزر ۲۲۰۰ بازی، فیلم و آهنگ از این صندلی پشتیبانی خواهند کرد که در بین آن نام Forza Horizon 5 و Assassin’s Creed Valhalla نیز دیده می شود. البته هنوز نحوه پشتیبانی از ویژگی های صندلی و قرارگیری آن در دسترس بازی‌ها مشخص نشده است. احتمال می‌رود کاربران با استفاده از نرم افزار Game Center D-Box باید کد های حرکتی خاصی را به بازیهای موردنظر اضافه کنند.

این صندلی برای عملکرد خود دستوراتی را از بازخوردهای صفحه کلید، کنترلر و ماوس دریافت خواهد کرد. به طوری که می تواند برای کاربران یک تجربه سرگرم کننده باشد. به گفته ریزر هنوز این محصول قیمت گذاری نشده و تا کنون تنها از نظر فنی یک محصول مفهومی محسوب می شود.

دیدگاه کاربرمنبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت