ج. مارس 24th, 2023

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

کمپانی آنر توانست با سهم بازار ۲۰ درصد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ به صدر فهرست پرفروش ترین برند موبایل در چین راه پیدا کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجود جدایی آنر از هوی و ادامه فعالیت های این شرکت به صورت مستقل، محصولات آنر در اکوسیستم های متنوع همچنان عرضه می شود. فروش گوشی های هوشمند این برند نیز توانسته دوباره به روزهای اوج برگردد.

 طبق گزارش کانالیست در مورد پرفروش ترین گوشی های موبایل در چین در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ برند آنر توانسته در رده نخست قرار بگیرد. در حالی که آنر بعد از استقلال خود فعالیت های خود را برای مدت کوتاهی متوقف کرده بو.د اما با استراتژی جدید و برنامه های بهبود یافته توانست به برند پر فروش در بزرگترین بازار موبایل جهان تبدیل شود.

یک منبع آگاه نقل می کند انر پس از شکست رقبای خود در چین اکنون مجدداً به روزهای خوب گذشته خود بازگشته است. به طوری که با ارائه دستگاه‌های جدید و به روز توانسته دوباره سهم خود در بازار موبایل را در مناطق مختلف جهان پس بگیرد.

طبق آمار منتشر شده آنر در بازه سه ماهه مورد نظر حدود ۱۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند فروخته است که نشان دهنده رشد 205 درصدی این کمپانی نسبت به سه ماهه سال گذشته است. رتبه دوم در بازار چین به اوپو تعلق دارد که حدود ۱۳.۹ میلیون دستگاه از جمله محصولات وان پلاس را به بازار عرضه کرده است. پس از آن اپل قرار دارد که ۱۳.۸ میلیون آیفون را در چین به دست کاربران رسانده است. پس از این سه برند ویوو و شیائومی قرار دارند که جایگاه های چهارم و پنجم را در اختیار گرفته اند.

منبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.