خبر : افزایش عملکرد ایرپاد در رطوبت با بهره گیری از فناوری التراسونیک

2022-07-02
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا اپل قصد دارد از فناوری اولتراسونیک برای بهبود کارکرد ایرپادها در فضاهای مرطوب مانند زیر باران استفاده کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پتنت جدید اپل که در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شده است نشان می دهد این شرکت قصد ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

اپل قصد دارد از فناوری اولتراسونیک برای بهبود کارکرد ایرپادها در فضاهای مرطوب مانند زیر باران استفاده کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پتنت جدید اپل که در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شده است نشان می دهد این شرکت قصد دارد دستگاهی را با یک حسگر لمسی پیشرفته اولتراسونیک خواهد ساخت. گزارش های اخیر به فناوری اولتراسونیک در ایرپاد پرو و ایرپاد مکس تعلق دارد.

 این فناوری در ایرپاد پرو و ایرپاد مکس باعث افزایش عملکرد آنها در هنگام خیس شدن خواهد شد. البته در ایرپاد نیز حسگر هایی وجود دارد که عملکرد مشابهی را هنگام تماس در شرایط مرطوب ایجاد میکند. اما ایرپاد پرو زمانی که کاربر از دستکش استفاده می کند چندان عملکرد مناسبی ندارد. فناوری اولتراسونیک می‌تواند به این دستگاه ها کمک کند تا در زمستان یا در هنگام کار با دستکش عملکرد بهبود یافته ای داشته باشند.

طبق گزارش ۹to5Mac پتنت اخیر اپل نیز شامل یک حسگر لمس اولتراسونیک است که احتمالا در آینده در مدل های ایرپاد استفاده خواهد شد. این فناوری باعث افزایش دقت لمس در این دستگاه ها می شود. در حالیکه اکنون بسیاری از کاربران منتظر معرفی ایرپاد پرو ۲ هستند و با توجه به اینکه پتنت اخیر با فناوری جدید اولتراسونیک هنوز به طور رسمی تایید نشده است احتمالا ایرپاد پرو ۲ بدون این فناوری وارد بازار میشود.

منبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher