خبر Beats Fit Pro بهترین هدفون دویدنی است که تا به حال داشته ام

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، یک حقیقت در مورد من به عنوان یک دونده این است که به مرباهایم نیاز دارم. بدون جم، بدون اجرا. من فهرست‌های پخش را با دقت تنظیم کرده‌ام که در آن‌ها ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

یک حقیقت در مورد من به عنوان یک دونده این است که به مرباهایم نیاز دارم. بدون جم، بدون اجرا. من فهرست‌های پخش را با دقت تنظیم کرده‌ام که در آن‌ها افت باس به‌طور استراتژیک زمان‌بندی شده‌اند تا وقتی بخار از دست می‌دهم، به من گاز بدهند. به غیر از کفش های کتانی من، هدفون های گوشی من هستند بیشترین بخش مهمی از فناوری در حال اجرا که من مالک آن هستم. و با این حال، جستجوی ده ساله من برای جفت کامل فقط چند هفته پیش به پایان رسید.

ببینید، Beats Fit Pro زیبا و شیک.

برای اینکه بفهمید چرا من به این جوانه ها علاقه دارم، باید در مورد هدفون هایی که برش را ایجاد نکردند بدانید. (نگران نباشید، من به نکات برجسته پایبند می‌مانم و از رمانی با طول دیکنزی که ده‌ها هدفون را که در سفر ۱۰ ساله‌ام شکست خورده‌اند، برای شما دریغ نمی‌کنم.)

هدفون‌هایی با صدای برتر – مانند Bose SoundSport – اغلب برای گوش‌های کوچک من خیلی بزرگ هستند، و وقتی در نهایت بیرون می‌افتند، خیلی دنبال آن‌ها هستم. من یکی از هدفون‌های رسانایی استخوانی قبلی Aftershokz (که اکنون فقط Shokz است) را امتحان کردم. مسئله این است که من می‌خواهم “واووووواوو” یک قطره باس بیمار را که در جمجمه‌ام لرزش دارد احساس کنم. اینها، در بهترین حالت، یک «واه» غم انگیز ارائه کردند که والوئیجی را شرمنده کرد. من Jabra Elite Active 65t خود را قلاب کردم، اما هنوز هم گاهی اوقات با آمدن AirPods Pro از گوشم بیرون می‌افتند و درخشش خود را از دست می‌دادند و با اتصال برتر خود مرا خراب می‌کردند. AirPods Pro برای زندگی روزمره راحت بود، اما برای رژیم ورزشی من به اندازه کافی مقاوم نیستند. (گوش‌هایم عرق کرده، باشه؟) فکر کردم یک سازش خوب در Bose Tempo پیدا کردم. آن‌ها راحت بودند، به من آگاهی موقعیتی خوبی دادند و برای عینک‌های آفتابی صوتی گوش باز عالی بودند. سپس در طول نیمه ماراتن نیویورک سیتی مرا شکست دادند. من نیاز دارم من پارازیت‌ها، و این‌ها با پخش موسیقی پایین‌تر از بلندگوها از بین رفتند. من کاملاً متقاعد شده‌ام که این دلیل بزرگی است که چرا در نشانگر ۱۰ مایل تمام شد و مجبور شدم ۳٫۱ مایل آخر را تا خط پایان طی کنم.

نسخه های بنفش و خاکستری Beats Fit Pro در جعبه های خود.

نمی خواهم دروغ بگویم، من تقریباً رنگ خاکستری را خریدم زیرا آنها نیز بسیار شیک هستند.
عکس از کریس ولش / The Verge

بنابراین، اکنون که مبارزه را درک کردید، اجازه دهید در مورد اینکه چرا Beats Fit Pro خود را دوست دارم، غزلیات را بیان کنم.

من همیشه از نوک های بالدار متنفر بودم زیرا آنها را ناراحت می کنم. اینها نبودند – این اولین شوک بود. Beats Fit Pro به طور ایمن در گوش من قرار گرفت و در طول یک ساعت دویدن در یک روز گرم تابستانی ثابت ماند. من عرق کرده بودم، اما جوانه ها هرگز مانند AirPods Pro من احساس نکردند که قرار است از گوشم بیرون بروند و وقتی آنها را بیرون آوردم زشت نبودند. بعد از اینکه به خانه رسیدم، بهترین برداشت خود را از هدبانینگ متال انجام دادم. جوانه ها سر جای خود ماندند، و از همان اولین اجرا، سر جای خود مانده اند و خشک از طریق تمرینات متعدد نمی‌دانم این طوری است که نوک‌ها در برآمدگی گوش من قرار می‌گیرند یا نه، اما من هرگز نداشتم این قبلاً با هدفون ها مناسب بود.

در همین حال، این هدفون‌هایی که تا به حال از آن‌ها استفاده کرده‌ام، کاملاً صدایی ندارند، اما بسیار خوب هستند. مهمتر از همه، من قطره های بیس گرانبهایم را دریافت می کنم و خواننده کی پاپ مورد علاقه من مانند یک فرشته نرم و لطیف به نظر می رسد. حالت حذف نویز نیز به اندازه‌ای خوب است که می‌توانم در حین تمرین یا در حین نوشتن وارد منطقه شوم، اما نه آنقدر بی‌صدا که نتوانم صدای اتوبوس را از پشت سرم بشنوم. برداشت داغ: من در واقع نکن زمانی که حذف نویز خیلی خوب است، مانند AirPods Max، آن را دوست داشته باشید. این نگران کننده است و زمانی که درجه ای از آگاهی موقعیتی داشته باشم احساس امنیت بیشتری می کنم. (با این حال، Beats Fit Pro جلوی صدای زمزمه گربه ی توجه جوی من را می گیرد، بنابراین من کاملا آماده هستم.)

آن‌ها تمام مزایای اتصال AirPods Pro را نیز دارند، بنابراین می‌توانند وظایف سه‌گانه‌ای را برای تناسب اندام، کار، و پرخوری‌های Netflix انجام دهند. من تقریباً هیچ کاری برای تنظیم آنها انجام ندادم و هرگز مجبور نشدم آنها را به صورت دستی با مک بوک ایر یا آی پد خود جفت کنم. زمانی که من از یک پادکست روی تلفنم به یک تماس کاری در رایانه‌ام و به دنبال آن یک تمرین درخواستی در iPad خود می‌روم، جادویی است. ما عاشق یک ابزار چندوظیفه ای هستیم. همچنین، من هنوز اینها را از دست نداده ام، اما من یک دودوی پراکنده هستم و ناگزیر خواهم شد. وقتی آن لحظه فرا رسید، حداقل می‌توانم از Find My استفاده کنم تا بفهمم کجا آن‌ها را جابجا کرده‌ام.

Beats Fit Pro با ۲۰۰ دلار خرده فروشی چیزی نبود که بتوانم از روی هوس خرید کنم. (اگرچه من آنها را به فروش رساندم.) اما، با توجه به اینکه قبلاً چقدر برای هدفون های بی سیم هزینه کرده ام، بسیار معقول است. این در حد بودجه بود و با افزایش سن، بهتر می‌دانم که سرمایه‌گذاری در کیفیت خوب می‌تواند در درازمدت شما را نجات دهد. اینها قطعاً برای من در این دسته قرار می گیرند.

دلیل آخر احمقانه است، اما من دوست دارم که رنگ “ناز” بنفش پاستلی و نه رنگ صورتی. من رنگ صورتی خوب را دوست دارم، اما شرکت‌های فناوری از آن در گجت‌ها تا حدی استفاده می‌کنند که توهین‌آمیز است. همچنین، اکثر هدفون های من مشکی خسته کننده با حداکثر لهجه گان متال بوده است. دنیا جای ترسناکی است و هر چقدر هم احمقانه به نظر برسد، وقتی چرخه اخبار افتضاح است، یک پاپ رنگ خوب روحیه من را تقویت می کند. به علاوه، این با بطری آب غول پیکر من مطابقت دارد، بنابراین من احساس می کنم تفننی وقتی ورزش می کنم جیب‌های کوچک شادی این روزها با ارزش هستند و من تمام آن‌هایی را که بتوانم به دست می‌آورم.

هدفون ها، به خصوص در مورد تناسب، یک دستگاه فوق العاده شخصی هستند. شما ممکن است اینها را مانند من دوست نداشته باشید. اما، برای من، Beats Fit Pro ترکیب درستی از قیمت، فرم و عملکرد است. (تنها چیزی که آرزو می کنم شارژ بی سیم است، اما آن هم سیب زمینی های کوچک است.) خنده دار است زیرا علیرغم توصیه چندین دوست و همکار مورد اعتماد برای مدت طولانی از Beats Fit Pro اجتناب کردم. من قبلاً سوخته‌ام – تبلیغات به ندرت از بین می‌رود و بازگشت دردسرساز است. اما من آنقدر اینها را دوست دارم که واقعاً من را شگفت زده می کند، یک منتقد سختگیر، قدیمی و خسته. نمی‌توانم آخرین باری را به یاد بیاورم که هدفون‌های هدفون من برای اجرای بعدی‌ام هیجان‌زده شدم – و اینها دقیقاً این کار را انجام می‌دهند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher