خبر WWE SummerSlam 2022: Start Times، Final Card و How to Watch

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، بیش از هفت سال از زمانی که براک لزنر و رومن رینز برای اولین بار در رویداد اصلی رسلمنیا 31 با هم درگیر شدند، می گذرد. ​​از آن زمان، این دو در ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

بیش از هفت سال از زمانی که براک لزنر و رومن رینز برای اولین بار در رویداد اصلی رسلمنیا ۳۱ با هم درگیر شدند، می گذرد. ​​از آن زمان، این دو در چندین مسابقه برجسته، از جمله دو رویداد اصلی رسلمنیا، کشتی گرفتند. با این حال، روز شنبه در سامراسلم، دو غول بزرگ دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای با آنچه که به عنوان مسابقه نهایی آنها اعلام شده است، کشتی خواهند گرفت.

پس از شکست لزنر در رسلمنیا ۳۸رینز از مسابقات قهرمانی جهانی WWE در برابر The Beast در مسابقه Last Man Standing دفاع می کند. شما می توانید وبلاگ زنده نمایش ما را در اینجا دنبال کنید.

این دومین نمایش بزرگ WWE در سال است، بنابراین مسابقات قهرمانی زیادی در خط وجود دارد. بکی لینچ مسابقه مجدد رسلمنیا خود را انجام می دهد و برای مسابقات قهرمانی زنان خام بیانکا بلایر به چالش می کشد. لیو مورگان امیدوار است از قهرمانی زنان اسمکدان خود در برابر روندا روسی دفاع کند. مسابقات قهرمانی تگ تیم یکپارچه Usos با رویارویی با The Street Profits در راه است و تئوری امیدوار است در مبارزه با بابی لشلی، قهرمانی ایالات متحده را دوباره به دست آورد.

به علاوه، تئوری آن پول را در کیف بانک حمل می کند. دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای به شدت اذیت کرده است که ممکن است آن را نقد کند.

WWE در اقدامی ناامیدکننده، ست رولینز را در مقابل ریدل از سامراسلم کنار کشید. مطمئناً یک مسابقه عالی بود، اما باید منتظر دیدن آن در نمایش دیگری باشیم.

زمان شروع

WWE SummerSlam در استادیوم نیسان نشویل در روز شنبه، ۳۰ ژوئیه برگزار می شود. برای کسانی که بلیط زنده ندارند، نمایش در ساعت شروع می شود. ۵ بعد از ظهر PT (8 بعد از ظهر به وقت شرقی). با شروع نمایش، طرفداران در سراسر حوض باید تا دیروقت بیدار بمانند ساعت ۱ بامداد BST. در استرالیا، SummerSlam در ساعت آغاز می شود ساعت ۱۰ صبح به وقت شرقی یکشنبه.

کارت مسابقه

 • مسابقه Last Man Standing برای قهرمانی جهانی بی چون و چرای WWE: رومن رینز (c) در مقابل براک لزنر.
 • قهرمانی زنان خام: بکی لینچ در مقابل بیانکا بلایر.
 • قهرمانی زنان اسمکدان: لیو مورگان (c) در مقابل روندا روسی.
 • مسابقات قهرمانی تگ تیم متحد: Usos (c) در مقابل سود خیابانی.
 • قهرمانی ایالات متحده: بابی لشلی (ج) در مقابل تئوری.
 • پت مک آفی در مقابل هپی کوربین.
 • لوگان پل در مقابل میز.
 • ری و دومینیک میستریو در مقابل فین بالر و دامیان پریست.

نحوه تماشا: طاووس، شبکه WWE

همانطور که احتمالا تا به حال می دانید، Peacock خانه جدید پرداخت به ازای بازدید WWE است. شبکه WWE در اصل به سرویس استریم پیکاک NBC مهاجرت کرده است و اینجاست که برای تماشای SummerSlam می‌روید. Peacock دارای سه طبقه است: رایگان، Premium و Premium Plus. برای تماشای محتوای WWE، به اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که ۵ دلار در ماه، کمتر از ۱۰ دلار برای شبکه WWE است.

اگر خارج از ایالات متحده هستید، طبق معمول SummerSlam را در شبکه WWE تماشا خواهید کرد.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

منبع

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
 • maillot de foot pas cher
 • cheap nfl jerseys
 • maillot de foot pas cher