خبر بررسی برنامه برگه: تقسیم صورتحساب های برانچ ساده شده است

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا شاید این مطالب برایتان مفید باشد به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، برای یک برنامه با یک عملکرد منحصر به فرد حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد و این چیزی است که برنامه Tab را بسیار جادویی می کند. برخلاف سایر برنامه‌های تقسیم ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

برای یک برنامه با یک عملکرد منحصر به فرد حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد و این چیزی است که برنامه Tab را بسیار جادویی می کند. برخلاف سایر برنامه‌های تقسیم صورت‌حساب مانند Splitwise، که به شما امکان می‌دهد هر نوع هزینه‌ای را تقسیم و پیگیری کنید، برنامه Tab فقط برای تقسیم صورت‌حساب‌های وعده‌های غذایی بین گروهی از افراد وجود دارد. همین – تمام کاری که انجام می دهد همین است.

زمانی که در شهر نیویورک زندگی می کردم، اولین بار توسط دوستانم با این اپلیکیشن آشنا شدم. پس از صرف شام و بحث‌های فراوان در مورد اینکه چه کسی یک سیب زمینی سرخ کرده اضافی سفارش داده است، چه کسی به جای دو عدد، سه آبجو می‌خورد، و چه کسی به‌جای یک غذای ورودی، از انجام ریاضیات اولیه خسته شده بودیم. افراد حاضر در میز هر کدام می توانستند سهم خود را بپردازند. بنابراین، ما به برنامه Tab منتقل شدیم. جذابیت آن از سهولت ثبت نام مهمانان جدید، انتخاب اقلامی که سفارش داده ایم و محاسبه انعام ۲۰ درصدی برای ما ناشی می شود.


طراحی اپلیکیشن نشان دهنده تمرکز آن بر سادگی است.


Tab به طور خودکار مبلغی را که هر فرد بدهکار است جمع می کند.

پس از بارگیری برنامه، یک نفر داوطلب می شود که به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت کند. سپس عکسی از صورتحساب می‌گیرند تا نسخه درون‌برنامه‌ای از همان صورت‌حساب را دریافت کنند. در بالای این لیست تفصیلی کدی وجود دارد که مسئول صورتحساب آن را به گروه می دهد. هر کسی که به صورتحساب ملحق می‌شود، صرفنظر از اینکه حسابی دارد یا نه، باید روی «پیوستن به قبض» از صفحه اصلی ضربه بزند و سپس کدی را که به او داده شده است وارد کند. از این مرحله، همه یک نام مستعار انتخاب می‌کنند و صورت‌حساب را پایین می‌آورند و آنچه را که سفارش داده‌اند انتخاب می‌کنند. اگر غذایی وجود دارد که باید بین چند نفر تقسیم شود، مانند یک پیش غذا، برنامه Tab به بیش از یک نفر اجازه می دهد تا یک مورد را انتخاب کنند. وقتی همه انتخاب اقلام خود را تمام کردند، برنامه محاسبه می کند که هر فرد پس از مالیات و انعام بدهکار است. مسئول صورتحساب می تواند به دلخواه انعام را تغییر دهد.

از آنجا، پس از مشاهده مجموع آنها، به هر فرد حق انتخاب داده می‌شود که به صورت نقدی یا از طریق Venmo به مسئول قبض پرداخت کند. در تئوری، اگر Venmo را انتخاب کنید و مجوز Tab را فعال کنید، تب به صورت خودکار به مسئول قبض پرداخت می کند. تنها چیزی که باقی می ماند این است که مسئول قبض در واقع پرداخت و سپس جمع آوری نقل و انتقالات Venmo خود را انجام دهد. تمام شده! این امر زمان ما را کاهش داد تا بفهمیم چه کسی چه چیزی بدهکار است، از ۱۰ دقیقه هر وعده غذایی تا کمتر از یک دقیقه بین تحویل صورتحساب به میز ما و هر کسی که ونمو کسی را که کارتش را کنار گذاشته است. ناگفته نماند که ریاضیات برنامه قابل اعتمادتر از معادلات پشتی دستمال کاغذی ما بود. این نه تنها تنش‌ها را کاهش داد و در وقت ما صرفه‌جویی کرد، بلکه هر بار که برنامه Tab را بیرون می‌کشیدیم، به یک جشن کوچک تبدیل می‌شد، زیرا همه ما آن را بسیار دوست داشتیم.

با این حال، به همان اندازه که ما ستایش برنامه را می خوانیم، من و دوستانم اخیراً متوجه شدیم که Tab دیگر نمی تواند به Venmo متصل شود. برنامه همچنان طوری رفتار می کند که انگار می تواند. با این حال، هنگامی که من گزینه Venmo را در پایان یک صورتحساب انتخاب می کنم، Venmo باز می شود و سپس در صفحه مجوز ثابت می شود. این یک فاجعه واقعی است زیرا ما اکنون باید مبلغ را به صورت دستی Venmo به شخصی که پرداخت می کند ارسال کنیم.

من با Tab تماس گرفتم تا یک جدول زمانی در مورد اینکه چه زمانی یا آیا این مشکل برطرف می شود یا خیر. سخنگویی که هنوز پاسخی نداده است، وقتی نام آنها را پرسیدند، توضیح داد که “سرویس احراز هویت Venmo که ما برای Tab استفاده می کنیم به طور غیرمنتظره ای چندین ماه پیش کار خود را متوقف کرد” و تلاش برای برقراری ارتباط با شخصی در Venmo بی پاسخ مانده است. این سخنگوی گفت: “به نظر می رسد ونمو به طور کامل هر گونه پشتیبانی از توسعه دهندگان شخص ثالث را بی اولویت کرده است.” در عین حال، ما می‌توانیم با یادداشت کردن مجموعات درون برنامه‌ای و سپس جابجایی دستی به Venmo برای پرداخت به دارنده صورتحساب، این مشکل را برطرف کنیم. مرحله اضافی دور از توافق است، اما هیجان ما را کم می کند.


Tab دو گزینه برای پرداخت ارائه می دهد: نقدی یا Venmo.

بهترین بخش در مورد این برنامه – جدای از صرفه جویی در ریاضیات – این است که برای شرکت به یک حساب ثبت شده نیاز ندارید. در واقع نه خودم و نه هیچ یک از دوستانم تا به حال حساب کاربری نداده اند. تا زمانی که افراد همراه شما برنامه را در تلفن خود دارند یا می توانند آن را دانلود کنند، پیوستن به صورت حساب بسیار ساده و کارآمد است. با این حال، مزیت داشتن یک حساب کاربری این است که می توانید صورت حساب خود را ذخیره کنید و در صورت مغایرت یا اشتباه، آن را مجدداً مشاهده کنید. اما، اگر گروه دوستان شما چیزی شبیه به من است، ما با اعتماد کورکورانه به این برنامه مشکلی نداریم تا همه چیز را برای ما مرتب کند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

رادیو فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت
  • maillot de foot pas cher
  • cheap nfl jerseys
  • maillot de foot pas cher