خبر بهترین کارت های اعتباری برای افراد بدون اعتبار در اوت ۲۰۲۲

2022-07-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ، اعتبار ساختمان با یک کارت اعتباری گاهی اوقات می تواند شبیه یک Catch-22 باشد. تو نیاز داری اعتبار خوب برای تأیید کارت اعتباری، اما برای ایجاد اعتبار خوب به کارت اعتباری نیاز دارید. کارت های اعتباری ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

به گزارش سرویس اخبار فناوری پایگاه خبری عصر فناوری ،

اعتبار ساختمان با یک کارت اعتباری گاهی اوقات می تواند شبیه یک Catch-22 باشد. تو نیاز داری اعتبار خوب برای تأیید کارت اعتباری، اما برای ایجاد اعتبار خوب به کارت اعتباری نیاز دارید. کارت های اعتباری امن یک راه حل ارائه می دهد، اما کاربران را ملزم به پرداخت سپرده می کند.

سایر شرکت ها رویکردهای متفاوتی برای ارائه کارت های اعتباری به مصرف کنندگان بدون اعتبار دارند. برخی از اطلاعات حساب‌های بانکی و میانگین درآمد شما برای تأیید کارت اعتباری استفاده می‌کنند. برخی دیگر کارت‌های ویژه‌ای را برای دانش‌آموزان ارائه می‌کنند که به رتبه اعتباری موجود نیاز ندارند.

بهترین پیشنهادات شریک ما را برای کارت های اعتباری که به رتبه اعتباری نیاز ندارند را در زیر بیابید. برای پیشنهادات مرتبط، حتما پیشنهادات شریک برتر ما را ببینید کسانی که اعتبار بدی دارند.

بهترین کارت برای کسانی که اعتبار ندارند

پیشنهاد معرفیN/A

آوریل۱۴٫۴۹٪ – ۲۸٫۴۹٪ (متغیر)

Intro Purchase APRN/A

اعتبار توصیه شده محدود / منصفانه / خوب / عالی

نرخ های پاداش

 • پس از انجام ۱۲ پرداخت ماهانه به موقع، تا ۱٫۵٪ بازپرداخت نقدی برای خریدهای واجد شرایط.
 • ۱٪ بازگشت نقدی در خریدهای واجد شرایط بلافاصله.

هزینه سالانه

کارمزد معاملات خارجی

 • پس از انجام ۱۲ پرداخت ماهانه به موقع، تا ۱٫۵٪ بازپرداخت نقدی برای خریدهای واجد شرایط.
 • ۱٪ بازگشت نقدی در خریدهای واجد شرایط بلافاصله.

برداشت ما

ویزا کارت Petal 2 که توسط WebBank، عضو FDIC صادر شده است، به عنوان یکی از بهترین کارت ها برای شروع ایجاد اعتبار برجسته است. این بهترین انتخاب ما است زیرا بدون کارمزد سالانه، بدون کارمزد تأخیر، بدون کارمزد تراکنش خارجی و بدون کارمزد پرداخت برگشتی ارائه می‌شود – برای کسی که ابتدا کنترل اعتبار را به دست می‌گیرد، عالی است. امتیاز اعتباری شما، اگر دارید، و امتیاز نقدی Petal که نحوه خرج کردن پولتان را تجزیه و تحلیل می کند، ممکن است هنگام ارزیابی درخواست شما استفاده شود. اگر اعتبار ندارید، به این معنی است که باید برخی از جزئیات مالی را ارائه دهید.

محدودیت اعتباری شما بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود، بر اساس اعتبار. شما همچنین این فرصت را دارید که ۲٪ تا ۱۰٪ بازپرداخت نقدی را در بازرگانان منتخب کسب کنید، و نرخ بازگشت نقدی ۱٪ شما در خریدهای واجد شرایط، پس از ۱۲ ماه پرداخت به موقع، تا ۱٫۵٪ افزایش می یابد. همچنین نیازی به نگرانی در مورد سپرده امنیتی نیست.

پیشنهاد معرفیپیشنهاد معرفی: بازی برگشت نقدی نامحدود – فقط از Discover. Discover به طور خودکار با تمام پول نقدی که در پایان سال اول کسب کرده‌اید مطابقت می‌کند! بنابراین می توانید ۵۰ دلار پول نقد را به ۱۰۰ دلار برگردانید. یا ۱۰۰ دلار را به ۲۰۰ دلار تبدیل کنید. هیچ حداقل هزینه یا حداکثر پاداشی وجود ندارد. فقط یک بازی دلار به دلار.

آوریل۱۴٫۴۹% – ۲۳٫۴۹% متغیر

Intro Purchase APR0% به مدت ۶ ماه

اعتبار توصیه شده منصفانه / جدید به اعتبار

نرخ های پاداش

 • ۲% پول نقد در پمپ بنزین ها و رستوران ها با حداکثر ۱۰۰۰ دلار خرید در هر سه ماهه دریافت کنید.
 • ۱٪ وجه نقد نامحدود در تمام خریدهای دیگر – به صورت خودکار – به دست آورید.

هزینه سالانه

مقدمه انتقال موجودی در آوریل۱۰٫۹۹٪ برای ۶ ماه

انتقال موجودی در آوریل۱۴٫۴۹% – ۲۳٫۴۹% متغیر

کارمزد انتقال موجودی ۳% کارمزد انتقال موجودی مقدماتی، تا ۵% کارمزد در انتقال موجودی آتی (به شرایط مراجعه کنید)*

هزینه تاخیر در پرداخت اولین باری که دیر پرداخت می کنید هیچ کدام. پس از آن، تا ۴۱ دلار.

کارمزد معاملات خارجی هیچ یک

 • ۲% پول نقد در پمپ بنزین ها و رستوران ها با حداکثر ۱۰۰۰ دلار خرید در هر سه ماهه دریافت کنید.
 • ۱٪ وجه نقد نامحدود در تمام خریدهای دیگر – به صورت خودکار – به دست آورید.

برداشت ما

Discover it® Student chrome* ترکیبی برنده از فرصت‌های بازپرداخت نقدی و سایر فرصت‌های پاداش، و همچنین شرایط ملایم‌تری را برای دارندگان کارت اعتباری برای اولین بار ارائه می‌دهد. شرکت کارت اعتباری برای اولین پرداخت دیرکرد خود (حداکثر ۴۱ دلار پس از آن) تحت فشار قرار نخواهید گرفت یا مجبور نیستید با یک جریمه گزاف در آوریل مقابله کنید. به‌علاوه، می‌توانید هر ماه ۱٪ تا ۲٪ پاداش دریافت کنید (۲٪ وجه نقد در پمپ بنزین‌ها و رستوران‌ها تا سقف ۱۰۰۰ دلار در خریدهای فصلی ترکیبی، سپس ۱٪) در این کارت اعتباری Discover. Discover کارت اعتباری دانشجویی مشابه دیگری را ارائه می‌کند، Discover it® Student Cash Back*، اما دسته‌های جایزه چرخشی برای کسب پاداش می‌تواند کار را به خصوص برای دارندگان کارت برای اولین بار پیچیده کند.

برای بررسی کامل ما از Discover it® Student chrome، پوشش ما را در مورد بهترین کارت‌های اعتباری دانشجویی بررسی کنید.

برای دانشجویان بین المللی خوب است

پیشنهاد معرفیN/A

آوریل۲۰٫۲۴% متغیر

Intro Purchase APRN/A

اعتبار توصیه شده محدود/بدون اعتبار

نرخ های پاداش

 • با Deserve EDU Mastercard خود ۱% Cash Back در تمام خریدها دریافت کنید

هزینه سالانه

 • با Deserve EDU Mastercard خود ۱% Cash Back در تمام خریدها دریافت کنید

برداشت ما

Deserve® EDU Mastercard for Students خود را به عنوان جایگزینی برای بانک های سنتی و صادرکنندگان کارت اعتباری قرار می دهد و در کارت های اعتباری برای دانش آموزان و دانشجویانی که برای اولین بار هستند تخصص دارد.

کارت اعتباری دانشجویی Deserve EDU بیشتر جعبه‌های مهم را بررسی می‌کند: ۱٪ از کل هزینه‌ها را بازپرداخت می‌کند، دارای هزینه تأخیر نسبتاً کم است و ۲۰٫۲۴٪ APR ثابت دارد (که بسته به نرخ اصلی متفاوت است). در حالی که نرخ پاداش دانشجویی کمتری نسبت به کارت‌های دیگر ارائه می‌کند، اما الزامات واجد شرایط بودن آن برای دانش‌آموزانی با سابقه اعتباری مختصر یا غیرقابل استفاده یا سایر محدودیت‌های بالقوه رد صلاحیت مناسب است – مانند نداشتن شماره تامین اجتماعی اگر دانشجوی بین‌المللی هستید. .

برای بررسی کامل ما از Deserve® EDU Mastercard for Students، نوشته ما از بهترین کارت های اعتباری دانشجویی را بررسی کنید.

کارت امن خوب برای کسانی که اعتبار ندارند

پیشنهاد معرفیN/A

آوریل۲۶٫۹۹٪ (متغیر)

Intro Purchase APRN/A

اعتبار توصیه شده محدود، بد

نرخ های پاداشN/A

هزینه سالانه

مقدمه انتقال موجودی در آوریلN/A

انتقال موجودی در آوریل۲۶٫۹۹٪ (متغیر)

کارمزد انتقال موجودی ۰ دلار در این انتقال آوریل

هزینه تاخیر در پرداخت تا ۴۰ دلار

کارمزد معاملات خارجی هیچ یک

پنالتی آوریل هیچ یک

برداشت ما

کارت های اعتباری ایمن متفاوت از سایر کارت های اعتباری عمل می کنند. آنها برای باز کردن حساب شما به یک سپرده امنیتی اولیه نیاز دارند که “محدودیت اعتبار” شما اغلب بر اساس آن است. این ترتیبی است که به ویژه به عنوان یک حساب اعتبار ساز برای شخصی که باید نشان دهد می تواند به طور قابل اعتماد یک صورتحساب را هر ماه پرداخت کند، مفید است.

کارت اعتباری Capital One Platinum Secured به شما ۲۰۰ دلار اعتبار می دهد که ۴۹، ۹۹ دلار یا ۲۰۰ دلار را واریز می کنید، بسته به سابقه اعتباری خود – و این یکی از معدود کارت های ایمن برای ارائه اعتبار واقعی است. (شرایط خاص شما به برنامه خاص شما بستگی دارد.) و این کارت ایمن همه کادرها را بررسی می کند: هزینه سالانه ۰ دلار، حداقل سپرده امنیتی ۴۹ دلاری — و فرصتی برای بازگرداندن سپرده امنیتی خود به عنوان اعتبار صورت حساب زمانی که از کارت خود استفاده می کنید کارت مسئولانه، مانند پرداخت به موقع. همچنین خوب: Capital One می‌بیند که آیا با یک بررسی اعتباری نرم از قبل تأیید شده‌اید یا نه، قبل از ارائه درخواست رسمی به شرکت کارت اعتباری، یک نگاهی بدون ریسک به واجد شرایط بودن ارائه می‌دهد.

برای جزئیات بیشتر، بررسی کامل ما از کارت اعتباری تضمین شده Capital One Platinum را بررسی کنید.

سوالات متداول

اگر نمره اعتباری یا سابقه نداشته باشم بهترین گزینه های من برای ایجاد اعتبار چیست؟

بهترین گزینه درخواست کارتی است که «معیارهای تأیید جایگزین» را ارائه می دهد. معیارهای جایگزین شامل مواردی مانند سوابق چک و پس‌انداز شما برای نشانه‌ای از درآمد منظم و شواهدی مبنی بر پرداخت به موقع صورت حساب‌ها است. اگر قبلاً با بانک رابطه دارید، این راه آسان‌تر است، بنابراین از بانکی که در آن حساب جاری دارید شروع کنید.

گزینه دیگر این است که برای یک کارت اعتباری “هم امضا” کنید. امضای مشترک به دو نفر امکان می دهد در یک حساب کارت اعتباری حضور داشته باشند و هر دو نفر از نظر اعتبار اعتباری درگیر هستند. این به هر دو طرف بستگی دارد که اطمینان حاصل کنند که پرداخت ها به موقع انجام می شود و موجودی ها پرداخت می شود، در غیر این صورت هر دو ممکن است مشمول اعتبارات شوند. نکته مثبت این است که هر دو طرف می توانند امتیاز اعتباری خود را نیز بهبود بخشند.

همچنین می‌توانید به‌عنوان یک کاربر مجاز در حساب کاربری اعتباری دیگر اضافه شوید، اما گزینه‌های کمتری نسبت به امضای مشترک خواهید داشت.

اگر معیارهای تأیید جایگزین قوی ندارید یا دوستی ندارید که مایل است شما را امضا کند یا به عنوان کاربر مجاز اضافه کند، کارت دانشجویی یا کارت اعتباری ایمن را در نظر بگیرید.

اگر حساب جاری نداشته باشم چه کار کنم؟

در بیشتر موارد، برای واجد شرایط بودن برای کارت اعتباری، به یک حساب جاری و شواهدی مبنی بر درآمد عادی نیاز دارید. اگر یکی ندارید، مقاله ما را در مورد بهترین حساب های جاری بررسی کنید تا حسابی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سریعترین راه برای ایجاد اعتبار چیست؟

در حالی که بیشتر فرآیند اعتبار سازی نیاز به زمان دارد، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که شماره امتیاز اعتباری خود را در سریع ترین زمان ممکن بهبود می دهید.

 • ابتدا تمام قبض های خود را به موقع پرداخت کنید. این باعث افزایش محاسبه پرداخت به موقع در امتیاز اعتباری شما می شود.
 • دوم، تلاش کنید تا میزان استفاده از اعتبار خود را تا حد امکان پایین نگه دارید. این کار را با پرداخت کل موجودی حداقل یک بار در ماه و دو بار در ماه اگر می توانید انجام دهید. همچنین به داشتن سقف اعتباری بالاتر کمک می کند، بنابراین به دنبال کارت هایی باشید که به طور دوره ای افزایش اعتبار را ارائه می دهند – یا اگر این کار را نکردند هر پنج تا شش ماه با بانک خود تماس بگیرید و درخواست افزایش سقف اعتبار کنید.
 • در نهایت، تعداد زیادی حساب اعتباری جدید را به یکباره باز نکنید، حتی اگر می‌خواهید ترکیب اعتباری خود را بهبود ببخشید. اگر اخیراً برای چندین حساب اعتباری درخواست داده باشید، وام دهندگان ممکن است دچار مشکل شوند، زیرا نشان می دهد که می توانید وام گیرنده ریسک تری باشید.

روش شناسی ما

CNET کارت های اعتباری را بررسی می کند با مقایسه کامل آنها در معیارهای تعیین شده برای هر دسته اصلی، از جمله بازپرداخت نقدی، پاداش خوش آمدگویی، پاداش سفر و انتقال موجودی. ما رفتار هزینه‌های معمول طیف وسیعی از پروفایل‌های مصرف‌کننده را در نظر می‌گیریم – با درک اینکه وضعیت مالی هر فرد متفاوت است – و عملکرد تعیین‌شده یک کارت.

به عنوان مثال، برای کارت‌های اعتباری بازگشت نقدی، عوامل کلیدی شامل کارمزد سالانه، «پاداش خوش‌آمدگویی» و نرخ بازگشت نقدی (یا نرخ‌ها، اگر بر اساس دسته‌بندی هزینه‌ها متفاوت است) است. برای کارت‌های پاداش و مایل، ارزش پولی خالص امتیازات مربوط به کارت را محاسبه و وزن می‌کنیم. و با کارت‌های اعتباری انتقال موجودی، ما مشخصاتی مانند مدت زمان اولیه ۰% APR و کارمزد انتقال موجودی را تجزیه و تحلیل می‌کنیم، در حالی که عوامل ثانویه مانند APR استاندارد و مدت زمانی را که باید پس از شما انتقال موجودی انجام دهید، می‌شناسیم. حساب باز کن

کارت های اعتباری بیشتر

*تمام اطلاعات مربوط به Discover it Student chrome و Discover it Student Cash Back به طور مستقل توسط CNET جمع آوری شده است و توسط صادرکننده بررسی نشده است.

محتوای سرمقاله در این صفحه صرفا بر اساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت قرار نمی گیرد. توسط هیچ شخص ثالثی ارائه یا سفارش داده نشده است. با این حال، زمانی که شما روی پیوندهای محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شرکای ما کلیک کنید، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

این محتوا از سایت های خبری خارجی بطور اتوماتیک دانلود شده است و عصر فناوری فقط نمایش دهنده است. اگر این خبر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی مناقات دارد لطفا به ما گزارش کنید.

عصر فناوری
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com